ژانویه 17, 2021 By haminp 0

یوسئونگ گو ، دژئون ، محصولات کشاورزی ارگانیک را به زنان باردار اهدا کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Yuseong-gu (شهردار Gu Jeong Yong-rae) پروژه حمایت از محصولات کشاورزی ارگانیک برای زنان باردار را در سال 2021 ادامه خواهد داد.

پروژه تهیه یک بسته اکولوژیکی محصولات کشاورزی برای زنان باردار به منظور تأمین غذای سالم به زنان باردار و تحریک مصرف محصولات کشاورزی ارگانیک تبلیغ می شود. یوسئونگ گو اولین بار در سال گذشته در حین اجرای آزمایشی این پروژه را انجام داد و حدود 1000 زن باردار حدود 5000 بار از بسته های ارگانیک محصولات کشاورزی استفاده کردند.

اهداف این پروژه زنان بارداری هستند که از زمان تأیید بارداری ظرف 12 ماه پس از تولد سقوط می کنند. زنان بارداری که از پروژه یکپارچه ارتقا Health سلامت جامعه (Nutrition Plus) پشتیبانی دریافت می کنند ، از مطالعه خارج می شوند.

متقاضیان می توانند محصولات کشاورزی ارگانیک را به ارزش 480،000 درآمد سالانه ، از جمله 20٪ خودپرداخت ، چهار بار در ماه ، تا 100000 درآمد هر جلسه خریداری کنند.

می توانید از هجدهم به مرکز خرید یکپارچه (www.ecoemall.com) مراجعه کنید و اگر به عنوان نامزد انتخاب شوید ، یک شماره منحصر به فرد به شما تعلق می گیرد و پس از عضویت در مرکز خرید یکپارچه می توانید بسته ها را سفارش دهید. برای اطلاعات بیشتر ، به وب سایت یا مرکز خرید Yuseong-gu مراجعه کنید یا با بخش استراتژی آینده تماس بگیرید (6011-61111).

جئونگ یونگ ری ، رئیس یوسئونگ گو ، گفت: “تقاضا برای زنان باردار به دلیل رضایت زیاد زنان باردار از بسته محصولات کشاورزی طرفدار hwanggyeong ، دائما در حال افزایش است. من این کار را خواهم کرد. “

[ad_2]