ژانویه 31, 2021 By haminp 0

یوسئونگ گو ، دژئون ، با تلاش همه جانبه برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها در بهار پاسخ می دهد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Yuseong-gu (شهردار Gu Jeong Yong-rae) در تاریخ سی و یکم اعلام کرد که برای تقویت سیستم جلوگیری و آتش سوزی در بهار ، یک ستاد مبارزه با آتش سوزی جنگل را از اول فوریه تا 16 مه اداره می کند.

ستاد مقابله با آتش سوزی جنگل قصد دارد فوراً به خسارات ناشی از آتش سوزی جنگل با انجام وظایفی مانند ▲ بهره برداری از اتاق مشترک برای آتش سوزی جنگل ▲ انجام فعالیت های آتش سوزی و ترویج پیشگیری از آتش سوزی جنگل ▲ ساخت سیستم اطفا حریق جنگل پاسخ دهد.

اتاق عمومی آتش سوزی جنگل با استفاده از سیستم کنترل آتش جنگل و سیستم پیش بینی خطر آتش سوزی در جنگل به طور سیستماتیک مدیریت می شود.

ستاد مقابله با آتش سوزی جنگل گفت که علت آتش سوزی جنگل ها وقفه ها (34٪) و آتش سوزی جنگل ها (29٪) بوده است که 63٪ از تعداد کل را نشان می دهد.

بر این اساس ، در راستای اجرای اقدامات جامع پیشگیری از آتش سوزی در جنگل ، این شهر قصد دارد کارکنان واکنش به آتش سوزی جنگل ها مانند تیم های پیشگیری و اطفا fire حریق جنگل ها و کارکنان پایش آتش سوزی جنگل ها را برای جلوگیری از خسارات ناشی از آتش سوزی جنگل ها ، ناشی از آتش سوزی جنگل ها مستقر کند.

علاوه بر این ، برای جلوگیری از سوزاندن آتش سوزی جنگل ها ، یک تیم حذف قابل اشتعال در کنار جنگل برای جمع آوری و خرد کردن محصولات جانبی کشاورزی در 100 متری مرکز جنگل ایجاد می شود و به روستاهای عالی برای تبلیغات پاداش می دهد. برای ایجاد یک روستا بدون سوزاندن آتش جنگل ها

جئونگ یونگ را ، رئیس یوسئونگ گو ، گفت: “من تمام تلاش خود را می کنم تا شهاب سنگی ایمن از آتش سوزی جنگل ها ایجاد کنم.”

[ad_2]