ژانویه 27, 2021 By haminp 0

یوسئونگ گو ، داژئون ، یک کارمند عالی دولت در دولت فعال انتخاب کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Yuseong-gu (شهردار گو جئونگ یونگ rae) در تاریخ 27th اعلام کرد که آنها دو کارمند را انتخاب کرده اند که در حل شکایات مدنی مشارکت داشته و رفاه ساکنان را بر اساس خلاقیت و تجربه خود به عنوان کارمندان عالی دولت در دولت فعال فعال می کنند در نیمه دوم سال 2020

از دسامبر سال گذشته ، گو کارمندان اداری فعال خود را از طریق توصیه های داخلی و خارجی پیدا کرده و توسط یک تیم بررسی کننده در سطح کار بررسی شده است ، و در نهایت کیم یینگ یونگ ، رئیس تیم بهداشت مواد غذایی و لی منگ هی ، رئیس دولت بهداشت را انتخاب کرده است. تیم با مصوبه کمیته پرسنل 25 ام.

برای رسیدگی به مشکل غذا به طور ناخوشایند برای کارگران در سایت های بزرگ ساختمانی ، رئیس بخش بهداشت از اداره دولت مرکزی بازدید کرد تا گزارش را در مورد تجارت رستوران های پذیرایی در ساختمان های موقت در سایت ساخت و ساز ارائه دهد ، و اصلاحات پیشنهادی درخواست کرد تفسیر قوانین و مقررات متمرکز در سایت. در نتیجه ، مشکلات موجود در سایت ساخت و ساز را برطرف و اعتماد دولت را افزایش داد.

لی میونگ هی ، سرپرست تیم در بخش سیاست های بهداشتی مرکز بهداشت ، طرحی را برای حمایت از نصب صفحات شفاف در دو شمارنده شکار خرگوش ابداع کرد: حفاظت از زندگی و حفظ کوچه ها به دلیل کرونا 19. برای این منظور ، بودجه و همکاری فعال با سازمانهای خصوصی مانند فدراسیون ملی خدمات غذایی را تشویق کرد و در نتیجه ، کنتورهای ایمنی در 500 شرکت نصب شد که به ایمنی ساکنان و حفاظت از کوچه ها کمک می کند.

این ناحیه قصد دارد مشوق هایی را برای پاداش دادن به کارمندان دو نفر که به عنوان کارمندان عالی دولتی در اداره فعال انتخاب شده اند ، فراهم کند تا بهترین روش ها در خدمات عمومی منتشر شود.

Jeong Yong-rae ، رئیس Yuseong-gu ، گفت: “در شرایطی که بسیاری از مردم از تاج رنج می برند ، مهم است که کارمندان دولت به طور فعال به این مشکل رسیدگی کنند.” شکوفا شدن در تمام سال جدید چینی. “او گفت.

[ad_2]