ژانویه 27, 2021 By haminp 0

یوسئونگ گو ، داژئون ، یک پروژه نگهداری جاده های جنگلی 2021 را تبلیغ می کند.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Yuseong-gu (شهردار گو جئونگ یونگ rae) پروژه “تفرجگاه ، مسیرهای پیاده روی و جنگل های درمانی در عرض 10 دقیقه” را به عنوان تعهد در انتخابات داخلی هفتم ارائه داد.

یوسئونگ گو در تاریخ 27th اعلام کرد که با افزایش علاقه به سلامتی و تقاضای کوهنوردی ، وی یک پروژه بزرگ برای حفظ جاده های جنگلی راه اندازی می کند تا ساکنان بتوانند در مرکز شهر راه بروند و راحت باشند.

نخست ، پس از ایجاد سال گذشته مسیر جنگل Eoeun-dongsan در انستیتوی علم و فناوری کره در کره ، امسال بودجه ای حدود 400 میلیون درآمد کسب شده صرف ایجاد جنگل برای فعالیت های درمانی مانند جنگل Poongyok ، جنگل مدیتیشن ، جنگل درمانی و عرشه مشاهده در دانشگاه ملی چونگنام و دانشگاه الهیات باپتیست.

7 خط Daejeon Dullesan-gil نیز حفظ خواهد شد. به طور خاص ، مسیرهای انحرافی در مناطقی ایجاد می شود که عبور از حصار مرزی موسسه تحقیقات دفاعی دشوار است و مراحل مختلف و تابلوهای اطلاعات جامع برای راحتی ساکنان هر منطقه حفظ می شود.

علاوه بر این ، 285 میلیون وون در مسیرهای اطراف معبد Gwangsusa ، پارک نهنگ ، دهکده Songlim و منطقه مسکونی نزدیک حمام جنگل Seongbuk-dong سرمایه گذاری خواهد شد ، که منعکس کننده دیدگاه های ساکنان ، از جمله نگهداری جاده ، نصب مراحل سنگ و حذف گرد و غبار است.

شهردار یونگ یونگ ری گفت: “از طریق این پروژه تعمیر و نگهداری ، ساكنی كه از تاج 19 خسته شده اند می توانند هنگام عبور از جاده های جنگلی در مركز شهر استراحت و بهبودی كنند.” تاج ، سیاست های مختلف فرهنگی به طور فعال برای تفریحات جنگلها با استفاده از جنگلها ، سعی خواهم کرد که برای تفریح ​​فرهنگ ایجاد کنم. “

[ad_2]