ژانویه 26, 2021 By haminp 0

یوسئونگ گو ، داژئون ، به عنوان “پارک کودکان Gyochon 1” برای پروژه جدید ساخت پارک کودکان انتخاب شده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در بیست و ششم یوسونگ گو ، دژئون (شهردار گو یونگ یونگ را) در تاریخ بیست و ششم اعلام کرد که پارک کودکان Gyochon 1 ، تاسیس شده در سال 2003 ، به عنوان هدف “پروژه پارک کودکان جدید در سال 2021” انتخاب شده است.

مطابق با پروژه پارک جدید کودکان Daejeon City ، این منطقه از سال 2020 تا 2024 هر ساله یک پارک کودک را حفظ می کند. سال گذشته ، شیبگاهی که مانعی برای پارک کودکان فکری بود به یک زمین بازی خلاق تبدیل شد و مسیرهای عرشه بدون مانع برای ساکنان ایجاد شد.

امسال سرانجام پارک کودکان کیوچون 1 به عنوان مقصد پروژه انتخاب شد. پارک کودکان Gyochon 1 20 ساله است و امکانات آن خراب شده است و مساحت 2 تا 3 برابر بیشتر از سایر پارک های کودکان است ، بنابراین می توان امکانات مختلفی را به آنها معرفی کرد . همچنین اعتقاد بر این است که در محله پارک های کافی برای لذت بردن از کودکان در مقایسه با مناطق دیگر وجود ندارد.

امکانات تفریحی جدید کودکان در پارک کودکان کیوچون 1 و همچنین کلاه فرنگی و توالت برای راحتی ساکنان جهت ایجاد فضایی که ساکنان بتوانند با آن ارتباط برقرار کرده و در پارک شرکت کنند ، نصب می شود.

Jeong Yong-rae ، رئیس Yuseong-gu ، گفت: “از طریق این پروژه ، پارک کودکان Kyochon 1 به فضایی تبدیل می شود که کودکان می توانند آزادانه بازی کنند.

[ad_2]