فوریه 4, 2021 By haminp 0

یوسئونگ گو ، داژئون ، برای آماده سازی برای تعطیلات سال نو قمری ، از نگهداری ماسک اضطراری از کرونا 19 جلوگیری می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در روز پنجم ، یوزئونگ-گو (شهردار گو جئونگ یونگ-را) در داژئون در روز 5 اعلام کرد که در تعطیلات سال نو قمری ، ماسک به فوریت به کسانی که در نقاط کور قرنطینه قرار دارند ، ارائه می شود ، به عنوان مصرف کنندگان امکانات خطرناک و امکانات چند منظوره که برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 از ممنوعیت گروه خارج شدند.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در تعطیلات سال نو میلادی ، یوسئونگ-گو 20000 ماسک به 10،000 نفر در 5،500 مکان از جمله بازارهای سنتی ، صنعت زیبایی و زیبایی ، زنان باردار ، کارگران مراقبت از کودکان ، شرکت اتوبوسرانی دهکده یوسئونگ و مدل یوسئونگ ارائه داد. انجمن رانندگان

ماسکهایی که این بار توزیع می شوند دارای درجه KF-94 هستند و از طریق سازمانهای وابسته مانند انجمن زیبایی و زیبایی به مشاغل توزیع می شوند. در مورد زنان باردار ، ماسک ها به آدرس های فردی پست می شوند و به غیر شخص تحویل می شوند.

علاوه بر این ، یوسئونگ گو قصد دارد پاسخی جامع برای به حداقل رساندن وقوع موارد تأیید شده در تعطیلات سال نو میلادی با ارتقاly فشرده اهمیت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک برای ساکنان ارائه دهد.

جئونگ یونگ ری ، رئیس یوسئونگ گو ، گفت: “از آنجا که انتظار می رود این تعطیلات سال نو قمری مرحله مهمی در گسترش کرونا 19 باشد ، امیدواریم که ساکنان به طور فعال در حفاظت از ایمنی خانواده های خود مشارکت داشته باشند و با پیروی از قوانین قرنطینه مانند فاصله اجتماعی. “

[ad_2]