ژانویه 21, 2021 By haminp 0

گیونگ سانگ بوک دو 10 نفر از اعضای کمیته بحث مالیات محلی را منصوب کرد

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در روز 21 ، گیونگ سانگ بوبك كمیته بررسی مالیات محلی Gyeongsangbuk-do را كه مسئول بحث و حل و فصل شكایات مالیاتی محلی است ، در سرویس گشت استانی Gyeongbuk سازماندهی كرد و نامه ای را برای بررسی به 10 عضو تازه منصوب شده به كمسیون تحویل داد.

کمیته بازنگری مالیات محلی Gyeongsangbuk-do که به تازگی تشکیل شده است ، متشکل از 23 کارشناس برجسته خصوصی در زمینه مالیات های محلی ، از جمله اساتید دانشگاه ، وکلا ، حسابداران ، حسابداران و ارزیابان مالیات و همچنین رئیس اداره برنامه ریزی و هماهنگی مالیات محلی است. مسائل ، و یک افسر مالیات. او مسئول شکایات مالیاتی محلی سالانه ، افشای اطلاعات متهم کننده و انتخاب اهداف برای بازرسی های مالیاتی است.

کمیته بررسی مالیات محلی در مجموع 123 بحث و بررسی و مصوبه مربوط به مالیات های محلی را پردازش کرد ، از جمله 98 شکایت در مورد مالیات های محلی و افشای اطلاعات به غیر پرداخت کنندگان در دوره گذشته (19.1.1. ~ 20.12.31).

با انتصاب کمیسیون بررسی مالیات محلی ، کارشناسان مالیات محلی با بحث و گفتگوهای عمیق ، حمایت از حقوق و منافع مودیان را بیشتر تقویت می کنند و در محافظت از حقوق و منافع مشاغل کوچک و متوسط ​​، مشاغل کوچک و تجار نقش اصلی را ایفا می کنند. جنگیدن با تاج 19.

لی لی چول وو ، فرماندار کیونگسانگبو گفت: “هر روز که آگاهی شهروندان از حقوق خود افزایش می یابد ، نقش کمیته بررسی مالیات محلی ، که مسئول تخفیف مالیات های محلی است ، در آینده. “” ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یک اداره مالیاتی عادلانه داشته باشیم. “من گفتم.

[ad_2]