ژانویه 22, 2021 By haminp 0

گیونگ بوک دو ، Amway کره و داروسازی Nanum و تقویت رقابت در صنعت صنایع غذایی

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در 22th Gyeongsangbuk-do یک قرارداد تجاری با Amway کره ، شرکت داروسازی Nanum ، آموزشی ویبولیتین امضا کرد. و Yeongcheon City برای تحقیق و توسعه مشترک غذاهای سالم و کاربردی و تقویت رقابت صنایع غذایی و صنایع غذایی Gyeongbuk در گالری دفتر استان 22.

مدیر عامل شرکت Gyeongsangbuk-do ، لی چئول وو ، چوی کی مون ، شهردار یئونگ چئون ، Bae Jeong Bae ، مدیر عامل شرکت Amway کره و Do Ki-sik ، مدیر عامل شرکت دارویی Nanum ، آموزشی ویبولیتین همکاری دوجانبه.

این توافق نامه تجاری با هدف تقویت رقابت صنعت صنایع غذایی محلی از طریق گسترش و ورود به بازار جهانی از طریق تحقیق مشترک و توسعه غذاهای سالم و کاربردی با استفاده از محصولات کشاورزی محلی با همکاری سازمان های شرکت کننده انجام می شود.

از طریق یک توافق نامه تجاری ، طرفین توافق تصمیم گرفتند تا در زمینه حمایت اداری برای ایجاد تأسیسات تولید مواد غذایی ، “گسترش تولید و توزیع محصولات با کمک محصولات کشاورزی محلی” ، “پیشرفت به سمت بازار جهانی” با یکدیگر همکاری کنند. از طریق تحقیق و توسعه مشترک غذاهای سالم سالم

در همین حال ، شرکت Amway Korea ، Ltd. یک شرکت چند ملیتی با فروش 1 تریلیون KRW است و 1000 نوع مواد شوینده خانگی و لوازم خانگی ، از جمله مارک های شماره یک جهان ، Nutrilite (غذا) و هنر (لوازم آرایشی) را تولید و می فروشد که 300 مورد محلی هستند. این محصول در کره تولید می شود و دارای شبکه های توزیع در 58 کشور جهان است.

علاوه بر این ، Nanum Pharm یک شرکت متخصص در عمده فروشی و خرده فروشی مواد اولیه گیاهی و تولید داروهای شرقی است و با برنامه ریزی برای ایجاد تسهیلات برای استخراج داروهایی مانند داروها به طور فعال در حال گسترش صنعت پزشکی شرقی و احیای اقتصاد محلی است. و داروهای گیاهی به ارزش 15 میلیارد بوی بد.

Bae Bae Jeong ، مدیر عامل آموی کره ، گفت: “ما انتظارات زیادی برای این توافق نامه داریم ، که به طور فعال توسط Gyeongsangbuk-do و Yeongcheon-si پشتیبانی می شود ، همراه با فناوری و دانش Nutrilite ، نام تجاری نوع خشک Amway و تجربه SME های محلی. “به عنوان یک شرکت با مشارکت های موفق و پرونده هایی برای گسترش در خارج از کشور ، ما فعالانه از ایجاد موارد نمونه ای از رشد مشارکت عمومی و خصوصی حمایت خواهیم کرد.

Li Cheol-wu فرماندار Gyeongsangbuk-do گفت: “من از Amway Korea و Nanum Pharmaceutical قدردانی می کنم و امیدوارم که از طریق این توافق نامه ، محصولات کشاورزی تولید شده در Gyeongbuk-do از طریق تحقیقات و تحولات به غذاهای سالم تر تبدیل شوند. برای ورود به بازار جهانی. “وی گفت:” ما به طور فعال از افزایش ارزش افزوده محصولات كشاورزی و افزایش درآمد كشاورزان حمایت خواهیم كرد ، سخاوتمندانه از فعالیتهای مختلف تحقیق و توسعه در ارتباط با شركتها ، دانشگاهها و سازمانهای خصوصی در آینده حمایت خواهیم كرد. ”

[ad_2]