ژانویه 20, 2021 By haminp 0

گیونگ بوک دو ، ترس از آتش سوزی های گسترده در جنگل … تقویت موقعیت واکنش برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در استان گیونگ بوک 13 مورد * ، 14.05 هکتار آتش سوزی بزرگ و کوچک در جنگل فقط در ژانویه سال جاری رخ داده است که علت آن خشکی هوا و وزش باد شدید از سال گذشته در سراسر استان است. با افزایش نگرانی در مورد آتش سوزی های گسترده در جنگل ، وی تصمیم گرفت برای جلوگیری از آتش سوزی واکنش خود را افزایش دهد. .

به طور خاص ، 8 حادثه ** با آتش سوزی در جنگل های شبانه یکی پس از دیگری رخ داده است و اقدامات ویژه ای مانند فعالیت های نظارت بر آتش سوزی شدید جنگل ها و سیستم های فرماندهی در محل مورد نیاز است.

برای این منظور ، حدود 25 رئیس ادارات جنگل در استان ها و شهرهای دوحه در نوزدهم حضور داشتند و یک کنفرانس ویدیویی اضطراری برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها و بررسی جایگاه برای تکامل حرکت اول برگزار شد.

در جلسه این روز آتش سوزی جنگل سالانه تبدیل می شود و با توجه به شرایط آب و هوایی به عنوان یک باد شدید ، ما آگاهی از امکان ایجاد آن در هر زمان به یک آتش سوزی بزرگ جنگل را به اشتراک خواهیم گذاشت. جریمه نقدی برای رفتار ، hours تمدید ساعت کاری برای کارکنان آماده سازی آتش در شب ، arrest دستگیری کامل و پیگیری عاملان این امر درخواست شد.

علاوه بر این ، Doo در مجموع 50.8 میلیارد KRW سرمایه گذاری کرده است ، از جمله 12.8 میلیارد درآمد کسب شده برای اجاره و بهره برداری از 14 هلیکوپتر آتش نشانی جنگل در سال جاری ، 17.2 میلیارد درآمد برای انتخاب 1200 تیم پیشگیری از آتش سوزی جنگل ، 2 ، 4 میلیارد درآمد برای ساخت شش مرکز برای حمایت از آتش سوزی جنگل ها و 50.8 میلیارد درآمد برای پشتیبانی تجهیزات سازمان های مرتبط. این یک سیاست برای انجام همه کارها است.

گوانگ رای چو ، رئیس دفتر محیط زیست و منابع جنگلی در گیونگ سانگ بوک دو ، گفت: “ما خواهان مشارکت داوطلبانه شهروندان هستیم ، مانند ممنوعیت سوزاندن زباله های کشاورزی و زباله ها در جنگل های همسایه. من همه کار ممکن را انجام خواهم داد. “

[ad_2]