ژانویه 28, 2021 By haminp 0

گوریونگ-گون جوایز دولتی کارمندان دولت بازنشسته را در سال 2020 اهدا می کند

[ad_1]

[고령타임뉴스=김이환 기자] در 27 ژانویه (چهارشنبه) ، گوریونگ-گون مراسمی را برای اهدای جوایز دولتی به کارمندان دولت بازنشسته اختصاص داد که به توسعه گوریونگ-گان در خدمت نظامی اختصاص داده شده است.

Goryeong-gun جلبک های سبز برای Choi Young-chae (Deokgok-myeon سابق) ، Choi Young-cheol (Seongsan-mieon سابق) ، Seo Gwang-soo (رئیس سابق Ugok-myeon) ، Shin Sang-do (سیاست کشاورزی سابق) بود. )) جو یی سیک (رئیس سابق سانگلیم) و پاک هو نام (رئیس سابق مرکز بهداشت). وی مدال گئونژئونگ ، لی هو كوون (رئیس سابق بخش سیاست های كشاورزی) مدال اوكو گئونژئونگ ، ها جائه یونگ (ووگوك-میئون سابق) مدال گئونژئونگ و چون وون سوك (رئیس سابق مركز بهداشت) درمانگاه) جایزه ریاست جمهوری را اهدا می کند.

9 نفری که جایزه دولت را دریافت کرده اند 30 تا 40 سال در شهرستان گوریونگ کار می کنند و برای دستیابی به “یک شهروند نظامی بزرگتر ، شادتر” با احساس وظیفه و مسئولیت قوی و همچنین بهبود کیفیت زندگی اختصاص داده شده اند. ارتش. این امر با تشویق دولت نظامی به این کار ، به توسعه دولت نظامی کمک کرد.

در مراسم آن روز ، رئیس گوریونگ-اسلحه ، كواك یونگ-هوان گفت: “من می خواهم از تلاش های كارمندان دولت بازنشسته برای پیر شدن روز و همكاری فعالانه و استفاده از تجربیات و دانش به دست آمده در ملا deep عام قدردانی عمیق داشته باشم. خدمات برای سالهای آینده. من از شما پشتیبانی می خواهم ”

[ad_2]