فوریه 4, 2021 By haminp 0

گشودن راه صادرات برنج Yecheon با کیفیت بالا به ایالات متحده آمریکا

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선 기자]Yecheon-gun در ساعت 9:30 صبح روز چهارم در شرکت Wooil Beverage Co. ، Ltd. ، واقع در 1 مجتمع کشاورزی و صنعتی در Jinae-ri ، Yecheon-eup. در حضور او ، او اعلام كرد كه نخستين مراسم صادرات برنج را در سال جاري برگزار كرده است.

برنج Yecheon که این بار حمل شده است ، توسط انجمن Yecheon-gun Nonghyup Rice جلا داده و فرآوری می شود ، در مجموع 10 تن ، و قرار است در H-mart ، بزرگترین خرده فروش آمریکا از طریق Heechang Trading Ltd.

برنج یچئون از پایان سال گذشته در مجموع 44 تن صادرات داشته است و انتظار می رود صادرات با توجه به کیفیت عالی خود و جذب سلایق مصرف کنندگان آمریکایی ، حتی بیشتر افزایش یابد.

انتظار می رود که این دستاوردها در بهبود تصویر مارک برنج Yecheon و همچنین در افزایش درآمد خانوارهای مزرعه بسیار کمک کند ، زیرا ارتش با تشویق گسترش محصولات کشاورزی تمام قدرت اداری خود را در گسترش کانال های فروش پایدار سرمایه گذاری کرده است. تولید از طریق صادرات داخلی و خارجی.

در همین حال ، Yecheon-gun قصد دارد به طور مستمر از طریق توسعه مزارع صادراتی و ایجاد عناصر استراتژیک رقابتی از طریق پروژه های پشتیبانی مختلف از جمله هزینه های تدارکات صادراتی و حمایت از مواد کشاورزی برای مزارع صادراتی ، از گسترش صادرات حمایت کند تا صادرات را گسترش دهد.

[ad_2]