ژانویه 27, 2021 By haminp 0

گزارش در مورد تجارت اصلی در سال 2021 ، شامل صدور 50 میلیارد بوی بد با پول محلی و گسترش فروشگاه های مرتبط

[ad_1]

[상주타임뉴스=김이환 기자] شهر سانگجو اعلام کرد که “جلسه گزارش های کلیدی مشاغل سانگجو 2021” را در تاریخ 26 و 27 در سالن اجتماعات تالار شهر کوچک ، به ریاست کانگ یانگ سئوک ، شهردار سانگجو برگزار کرده است.

این جلسه توجیهی درباره رهنمودها و برنامه های خاص برای اجرای 374 پروژه در 35 بخش ، از جمله 114 پروژه جدید و بزرگ و 230 پروژه بزرگ توسط مناطق بحث شده است.

پروژه های اصلی وی شامل صدور 50 میلیارد ارز محلی ، گسترش فروشگاه های شریک ، توزیع برنامه های تحویل مربوط به برنامه های ارزی ، ایجاد بانک اطلاعاتی برای صاحبان مشاغل کوچک ، ایجاد مرکز پشتیبانی برای جوانان و ارتقا تاجران جوان است.

از طریق این پروژه ها ، این شهر قصد دارد برای غلبه بر بحران اقتصاد محلی ناشی از تاج 19 و ایجاد مشاغل مختلف ، یک سیستم دوره ای با ارزش از سرمایه محلی ایجاد کند.

همچنین تصمیم گرفته شد تا برای پاسخگویی شهر به تغییرات در محیط خارجی آماده شود و پروژه های آینده مبتنی بر یک موتور رشد ، مانند توسعه پروژه های استراتژیک آینده در داخل فرودگاه جدید Daegu-Gyeongbuk و ساخت یک فرودگاه عالی ، شناسایی شود. خطوط ریلی سریع به شرق و غرب. علاوه بر این ، دره نوآوری مزرعه هوشمند Gyeongbuk ، جابجایی م Instituteسسه فناوری کشاورزی Gyeongsangbuk-do و ساخت مرکز توزیع محصولات کشاورزی (APC) تشویق می شود تا به مرکز کشاورزی هوشمند و دامپروری آینده تبدیل شود.

ساخت کتابخانه شهر سنجو (مرکز زندگی و فرهنگ) ، مرکز آموزش دریای جوانان سنجو ، مرکز تجارت ماهی های تزئینی نئسو ، ضبط و ترجمه بیش از 15000 اثر کلاسیک از موزه سانجو ، کاوش های کوهستانی تقویت نرم افزار و سخت افزار فرهنگی ، از جمله مکان یابی

ایجاد یک شهر سبز هوشمند به طوری که شهروندان بتوانند از زندگی روزمره و یک زندگی امن ، یک تجارت مجلل Bukcheon ، سیستم ذخیره کارت اعتباری ، نگهداری از مناطق استراحت شخصی ، بهبود روشنایی شبانه در مناطق شهری و توزیع زیرزمینی خطوط توزیع جاده ، نصب و راه اندازی باند از نوع مسیرهای عابر پیاده ، مرکز تصمیم گرفته شد بدون ایجاد مشکلی احداث پارکینگ عمومی در بازار تشویق شود.

[ad_2]