فوریه 6, 2021 By haminp 0

گروه سالخورده ای که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از بیماری های دامی در مزارع دام در تعطیلات سال نو قمری انجام می دهد

[ad_1]

[고령타임뉴스=김응택] گوریونگ-گون گفت که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از بیماریهای عفونی در دام مانند آنفلوانزای فوق حاد پرندگان (AI) ، تب خوکی آفریقایی (ASF) ، بیماری تب برفکی و سایر موارد انجام خواهد داد.

ارتش یک هفته قبل و بعد از توضیحات را به عنوان یک دوره قرنطینه فشرده شناسایی کرد و در مجموع ماشین های ضد عفونی برای تعاونی های دام گوریونگ-اسلحه و گوریونگ-سئونگ و تیم کنترل وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین در وزارت کشاورزی ، غذا و امور روستایی بسیج کرد. برای جلوگیری از بیماری هایی مانند مزارع دام ، راه دسترسی به مزارع و مکان های پرندگان مهاجر. ضد عفونی فشرده برای هر عنصری که بتوان معرفی کرد انجام می شود و مزارع فردی نیز در 10 فوریه و 15 فوریه ، دو روز قبل و بعد از بخش توجیهی ، از تجهیزات ضد عفونی کننده مانند سمپاش فشار قوی خود مزرعه استفاده می کنند ، به ترتیب.

علاوه بر این ، برای آماده سازی برای گسترش سریع شهر زادگاه و جابجایی وسایل نقلیه در فصل تعطیلات ، ورود به مزارع دام در هنگام بازدید از شهر خود ممنوع است و قصد دارد به طور گسترده ای اعلان های بازگشت بازدیدکنندگان را از طریق تبلیغات SMS و نصب بنرها منتشر کند تا شخصی ضد عفونی می تواند به طور کامل هنگام بازدید از زادگاه خود استفاده شود.

[ad_2]