ژانویه 19, 2021 By haminp 0

گروه انگلیسی دانشگاه هانهم لی هی جین ، فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، “K-POP” را اعلام می کند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] “من می خواهم نقش دانشمندی را بازی کنم که K-POP را به طور آکادمیک در ایالات متحده تأسیس کرد.”

پانزدهمین استاد هیجین لی ، 43 ساله ، که K-POP را به عنوان یک موضوع رسمی در USC (دانشگاه کالیفرنیای جنوبی) تدریس می کند ، معروف به تولید بسیاری از ستارگان و کارگردانان هالیوود آمریکایی ، آلما مادر ، دانشگاه Hannam Poseten است. . پروفسور لی از گروه ادبیات انگلیسی دانشگاه هانام فارغ التحصیل شد.

پروفسور لی در سال 2015 به عنوان مدرس شروع به کار کرد و در سال 2017 به عنوان استاد ارتباطات و روزنامه نگاری USC منصوب شد و K-pop را به عنوان یک دوره رسمی در سال 2019 افتتاح کرد و به تدریس می پردازد.

پروفسور لی قصد دارد پس از فارغ التحصیلی در خارج از کشور تحصیل کند ، در حالی که به عنوان دانشجوی مبادله برای مدت یک سال در یک دانشگاه آمریکایی در حالی که در بخش انگلیسی دانشگاه هانهم تحصیل می کرد ، تحصیل می کند. پس از فارغ التحصیلی ، به ایالات متحده نقل مکان کرد و دکترای ارتباطات جمعی را دریافت کرد و آرزوی خود را برای استاد شدن در یک دانشگاه معتبر تحقق بخشید.

پروفسور لی از طرفداران فیلم های کودکی بوده است. وقتی در دانشگاه بودم ، از دیدن چند فیلم در روز ، خواندن مجله و کتاب های مرتبط با فیلم لذت می بردم. علاقه به فیلم ها به طور طبیعی منجر به فرهنگ عامه پسند و انتقاد رسانه ای شد و K-POP به عنوان سخنرانی در مورد فرهنگ عامه در USC تدریس شد.

وی گفت: “من شخصاً می توانم درک کنم که پایگاه K-POP در ایالات متحده گسترش یافته است. “با یافتن و مصرف فیلم های K-pop و کره ای از طریق شبکه های اجتماعی ، علاقه در حال افزایش است.”

پروفسور لی گفت: “كتابها و مقالات زیادی در مورد K-POP در كره وجود دارد ، اما در ایالات متحده هنوز مقدمات آكادمیك ناكافی است. “این تئوری خوب است ، اما موارد قدیمی زیادی وجود دارد ، بنابراین باید به زبان انگلیسی سازماندهی شوند.”

پروفسور لی نه تنها در مورد میزان علاقه به K-pop در ایالات متحده ، بلکه همچنین در مورد ریشه شناسی ، معنی ، تاریخ و صنعت اصطلاحات تحقیق می کند.

پروفسور لی گفت: ما به جای محدود کردن به تحقیقات K-POP ، به هوش مصنوعی نیز علاقه مند هستیم. وی گفت: از آنجا که بت های هوش مصنوعی در واقع فعال هستند ، ترکیبی از فرهنگ عامه و هوش مصنوعی به منظره ای مشترک تبدیل می شود. من می خواهم تحقیق را با اطلاعات و دیدگاه های مختلف ادامه دهم. “

[ad_2]