ژانویه 29, 2021 By haminp 0

گروهبان ارتش انگلیس ویلیام اسپیکمن ، قهرمان جنگ کره در فوریه 2021.

[ad_1]

[충북타임뉴스=홍대인 기자] سرویس جانبازان چونگچئونگ شمالی (مدیر یون هیونگ جونگ) می خواست مردم محلی را از گروهبان ارتش انگلیس ، ویلیام اسپیکمن ، قهرمان جنگ کره در ماه فوریه ، که توسط وزارت پیشکسوتان ملی (مدیر کی چول هوانگ) در فوریه انتخاب شد ، مطلع کند. در تاریخ 29th گفت.

در طول جنگ کره ، در 4 نوامبر 1951 ، در 4 نوامبر 1951 ، ویلیام اسپکمن در یک بحران ناامیدی ناامیدانه در کوهستان تقریباً یک چهارم نبرد کرد.

اسپیكمن متولد 21 سپتامبر 1927 در جنگ كره به عنوان عضوی از گردان 1 هنگ مرزی سلطنتی اسكاتلند در ارتش انگلیس خدمت كرد.

در 4 نوامبر سال 1951 ، اسپیکمن (بایونگ لی) برای محافظت از کوه ماریانگسان در یونچئون ، گیونگی-دو ، که یک مکان مهم نظامی است ، در مأموریتی قرار گرفت.

در آن زمان ، در حمله نیروهای کمونیست چین ، که با برتری عددی به عقب رانده شد ، بسیاری از رفقا زخمی شدند.

اسپیكمن در نبرد از ناحیه پا و شانه دچار آسیب دیدگی شدیدی شد اما خط دفاع را تا انتها حفظ كرد و نیروهای چین را به سمت جنوب مسدود كرد و این شركت موفق شد بدون آسیب دیدگی عقب نشینی كند.

وی در ژانویه 1952 به دلیل جراحات به انگلیس تخلیه شد ، اما سه ماه بعد داوطلبانه به کره بازگشت و تا آگوست همان سال در میدان جنگ ادامه یافت.

ویلیام اسپیکمن به پاس قدردانی از رشته خود ، صلیب ویکتوریا ، بالاترین مدال برای خدمات در انگلستان در فوریه 1952 ، و دولت کره در ژوئیه 2015 با ابراز سپاس از روح نجیب خود قربانی.

در همین حال ، طبق وصیت اسپیکمن ، “من می خواهم در خاک کره ای که برای آن جنگیدم و از او دفاع کردم ، به خاک سپرده شوم” ، خدمات ملی جانبازان پس از مراسمی در 19 فوریه ، بقایای درگذشتگان وی را در ژوئن 2018 در پارک یادبود سازمان ملل در بوسان به خاک سپرد. .

[ad_2]