ژانویه 26, 2021 By haminp 0

کیم هو سئوک ، رئیس شورای شهر اندونگ ، در چالش “تمرکز زدایی از خودمختاری_ انتظارات” شرکت می کند

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]کیم هو سئوک ، رئیس شورای شهرداری آندونگ در چالش “عدم تمرکز پیش بینی شده خودمختاری” شرکت می کند تا از آغاز دوره خودمختاری 2.0 پشتیبانی کند.

رئیس جمهور کیم پس از انتشار عکسی با علامت در شبکه های اجتماعی با عبارت “شورای شهر آندونگ در دوران تمرکززدایی استقلال 2.0” با شما خواهد بود ، قصد خود را برای شرکت فعال در تمرکززدایی اعلام کرد.

کیم اون سو ، که به عنوان رئیس شورای شهرستان یچون منصوب شد ، کیم آن سوک ، رئیس شورای سوچو گو ، چونگ یانگ گیل ، عضو شورای گیونبوک دو و گوا بونگ سوک ، منصوب شد عضو شورای Dobong-gu به عنوان شرکت کنندگان بعدی.

“# چالش_م انتظار برای تمرکز زدایی خودکار” هدف از به اشتراک گذاشتن مصوبه و برنامه های اجرای تمرکز زدایی جمعیت در دوره 2.0 استقلال محلی است که به طور کامل توسط قانون خودمختاری محلی و تصویب توسط شورای ملی پلیس خودمختار تجدید نظر شد عمل کن این یک کارزار تبلیغاتی است که توسط کمیسیون آغاز شده است.

رئیس جمهور کیم گفت: “فقط وقتی سیاست عادی درست باشد ، منطقه می تواند بلند شود و شهروندان خوشحال باشند.” “من همیشه به صحبت های شهروندان گوش خواهم داد و با نگرشی آشکار یک قدم نزدیک خواهم کرد.”

[ad_2]