ژانویه 21, 2021 By haminp 0

کیم جونگ گوک ، مدیر اجرایی سابق انجمن کره برای ارتقا of صنعت ماشین سازی ، به عنوان رئیس جدید دفتر کنوانسیون گیونگجو هوابک منصوب شد

[ad_1]

[경주타임뉴스=전찬익기자] دفتر کنگره گیونگجو هوابک در بیست و یکم اعلام کرد که کیم جونگ گوک ، مدیر اجرایی پیشین انجمن ارتقا Industry صنعت ماشین آلات در کره را به عنوان چهارمین رئیس جمهور جدید منصوب کرده است.

یونگ گوک کیم در سئول متولد شد و از دانشگاه چونگجو فارغ التحصیل شد و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه سونگ کیون کوان و دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه خوزهو است.

پرزیدنت کیم با برگزاری موفقیت آمیز نمایشگاه های داخلی و بین المللی متعدد در صنعت و کنفرانس های بین المللی از جمله نمایشگاه صنعتی کره و نمایشگاه ماشین آلات کره در حالی که 34 سال در انجمن ارتقاinery ماشین آلات کره فعالیت می کرد ، به پیشرفت صنعت نمایشگاه کره کمک زیادی کرده است.

وی همچنین در نمایشگاه ها و کنوانسیون ها با دیدگاه بین المللی متخصص است و با موفقیت تجارت غرفه کره را در نمایشگاه های معروف 12 کشور مانند بزرگترین نمایشگاه صنعتی آلمان در هانوفر و بزرگترین نمایشگاه صنعتی روسیه ، Inovrom ، تبلیغ می کند.

پیش بینی می شود که تجربه گسترده نمایشگاه داخلی و بین المللی رئیس جمهور کیم و کنگره نقش مهمی در تبدیل گیونگجو به یک شهر بزرگ در صنعت MICE ، جذب نمایشگاه ها و کنوانسیون های مختلف مربوط به صنایع بزرگ منطقه ای و زیرساخت های گردشگری داشته باشد.

[ad_2]