فوریه 4, 2021 By haminp 0

کیم جونگ سو ، رئیس شورای یونگ گو ، در جلسه عمومی عادی انجمن نگهداری اتومبیل سبز Daejeon شرکت می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] رئیس شورای Daejeon Jung-gu ، كیم یونگ سو ، در جلسه عمومی عادی انجمن تجارت مشاغل نگهداری وسایل نقلیه سبز Daejeon (به ریاست چوی دونگ-هوان) كه در سالن كنفرانس سومین انجمن تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه سبز برگزار شد ، حضور یافت و از مردم یو گونگ تمجید كرد- مردم آسیب دیده را تشویق و تشویق کرد.

در آن روز ، جلسه عمومی عادی به صورت یک جلسه کتبی غیر حضوری برگزار شد ، با توجه به اینکه مرحله فاصله اجتماعی کرونا 19 2.5 قدم بود و ستایش رئیس شورای یونگ گو به دو نفر داده شد. یو گونگ گو که برای توسعه جامعه محلی و تعاونی سخت کار می کنند. رئیس جمهور کیم جونگ سو ، که دومین رئیس انجمن تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه سبز بود و در حال حاضر مشاور است ، از اعضایی که برای ایجاد یک صنعت خودرویی سالم و فرهنگ حمل و نقل برای امنیت ساکنان در سال 2020 سخت تلاش کردند ، تشکر کرد.

پرزیدنت کیم گفت: “من به برنده هایی که در گسترش روحیه خدمات و هماهنگی و توسعه جامعه محلی کمک کرده اند صمیمانه تبریک می گویم.” “من به رئیس جمهور دونگ-هوان چوی تبریک می گویم تا سال 2021 بتواند پیشرفت بیشتر انجمن حمایت باشد. وسایل نقلیه سبز ما مشتاقانه منتظر فعالیت های فعال متمرکز بر آن هستیم و می خواهیم برای افراد مبتلا به تاج 19 داوطلبانه و مشارکت بیشتری در جامعه محلی داشته باشیم. “

[ad_2]