ژانویه 6, 2021 By haminp 0

کیسوکه هوندا به “رسانه هایی که به عنوان تصمیم انتقال می نویسند” می گوید: J-CAST News

[ad_1]

تیم ملی فوتبال سابق ژاپن کیسوکه هوندا (34) در 6 ژانویه 2021 در توییتر درخواست بازبینی کرد و گفت که هنوز خبر انتقال به پورتیموننس (پرتغال) حل نشده است

هوندا عزیمت خود را از بوتافوگو (برزیل) در دسامبر 2008 اعلام کرد و عزیمت آن توجه ها را به خود جلب کرده است. در ابتدای سال 4 ژانویه (به وقت محلی) ، رسانه پرتغالی “Abora” گزارش داد که هوندا برای آماده سازی انتقال به Portimonense وارد سایت شده است. برخی رسانه های ژاپنی نیز گزارش انتقال هوندا را به صورت اشاره به این موضوع گزارش دادند.

  • Keisuke Honda (عکس در سال 2018)

    Keisuke Honda (عکس در سال 2018)

  • Keisuke Honda (عکس در سال 2018)

“ممنون می شوم اگر فقط می توانید به تنظیم وقت گیر من توجه کنید.”

هوندا در توییتر است

“افرادی در رسانه ها که تصمیم خود را برای انتقال به پرتغال می نویسند. فقط به هزینه های تعمیر من توجه کنید” این انتقال را به شما تبریک می گویم! “هر یک از تعداد زیاد” انتقال شما را تبریک می گویم! “خوشحالم که فهمیدی”.

شکایت کردم

طبق گفته Abora که در بالا ذکر شد ، هوندا که در جایگاه 4 قرار گرفت ، در حال آزمایش عفونت ویروس کرونا است و پس از معاینه پزشکی 5 ، قرارداد 6 ماهه امضا خواهد کرد. در پنجم ، برخی روزنامه های ورزشی ژاپن این گزارش ها را نقل کردند. وی به طور گسترده ای در ژاپن شناخته شد.

در چنین شرایطی ، هوندا اعلام کرد که این انتقال “هنوز توسط طرفداران تصمیم گیری نشده است”.

“خوب ، هنوز تصمیم نگرفتی؟”
“من دیدم که شما قبلا در پرتغال بودید ، اما عزیزم”
“ممکن است افراد زیادی باشند که می خواهند اطلاعات مربوط به انتقال را بدانند ، اما از نظر شخصی که گزارش می شود ، اصلاح تماس از منطقه اطراف بارها دشوار است.”

صداهایی مانند آن وجود دارد.

[ad_2]