فوریه 3, 2021 By haminp 0

کمیسیون انتخابات داژئون ، مبارزات انتخاباتی تلفنی با گفتار یا تماس تلفنی مستقیم همیشه امکان پذیر است!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کمیسیون انتخابات شهر دژئون می گوید که این قانون بر هدایت قوانین انتخابات بر اساس موارد خاصی که می تواند برای کمک به نامزدهای دو انتخابات مهم سال آینده ایجاد شود ، متمرکز است ، ضمن اینکه از قوانین قرنطینه ماه COVID-19 پیروی می کند. تعطیلات سال نو.

در تاریخ 29 دسامبر سال گذشته ، به منظور گسترش آزادی بیان سیاسی مردم ، اقدامات زیر مجاز بود ، از جمله مبارزات انتخاباتی شفاهی که با تجدید نظر در قانون انتخاب کارمندان دولت امکان پذیر شد.

قبل از تعطیلات سال نو میلادی ، اقدامات اصلی احتمالی تحت قانون انتخابات رسمی عمومی عبارتند از: یک عضو شورای ملی یا یک عضو شورای محلی ، که عنوان و نام خود را فاش می کند و بیرونی تبریک را در خارج از دفتر مجلس منتشر می کند. to تلاش برای کاندیدا شدن ، به استثنای منطقه انتخاب مجدد در 7 آوریل عمل انتشار یک بنر جشن تشریفاتی در خیابان با عنوان یا نام یک شخص act عمل تهیه پول یا کالا برای حمایت مالی از یک موسسه ملی ممکن است یک شرکت یا سازمانی است که پروژه های خیریه را سازماندهی و اجرا می کند.

به ویژه ، قانون انتخابات در گذشته نقض شده است … مبارزات انتخاباتی کلمات با کلمات ، دست دادن و سلام و احوالپرسی با شرکت کنندگان در مکان های مختلف بازدید از مکان های عمومی که تعداد زیادی از افراد به آنجا رفت و آمد می کنند ، مانند جاده ها ، میادین ، ​​جای خالی ، اتاق های زندگی ، بازارها و مغازه ها. مبارزات انتخاباتی با کلمات تلفنی ▲ مبارزات انتخاباتی با استفاده از تلفن ، که یک تماس تلفنی مستقیم بین فرستنده و گیرنده است ، در هر زمان امکان پذیر است ، مگر در روزهای انتخابات به دلیل تجدید نظر در قانون.

با این حال ، لازم به ذکر است که افرادی که قادر به فعالیت به عنوان کارمندان دولت نیستند مانند قبل محدود شده و استفاده از بلندگو یا هدف قرار دادن بسیاری از افراد در جلسات علنی امکان پذیر نیست.

برخلاف سالهای گذشته ، مقامات کمیسیون انتخابات شهرداری دژئون قوانین اصلاح شده انتخابات را اعلام كردند و بر جلوگیری از سردرگمی متمرکز شدند ، زیرا سیاستمداران و نامزدها و همچنین شهروندان عادی كه می توانند تبلیغات انتخاباتی را انجام دهند ، هم اكنون می توانند از طریق تلفن یا قبل و بعد از ماه قمری تبلیغات انتخاباتی جدید تعطیلات سال

از سوی دیگر ، در تعطیلات سال نو میلادی ، وی گفت که اقدامات ویژه پیشگیرانه و سرکوبگرانه علیه کمک های مالی یا مبارزات انتخاباتی غیرقانونی تشدید خواهد شد. وی هشدار داد که این عمل برنامه ریزی شده قانون انتخابات را نقض می کند.

[ad_2]