فوریه 1, 2021 By haminp 0

کمیته ویژه فرهنگ نظامی جهانی Gyeryong ، وضعیت آموزش محلی را بررسی می کند

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] کمیته ویژه حمایت از نمایشگاه فرهنگی فرهنگی جهانی استان چونام گایرینگ (رئیس کیم دا یونگ) برای تأیید موفقیت در نمایشگاه فرهنگ نظامی گیریونگ در سال 2021 به محل حادثه رفت.

در تاریخ اول ، اعضای کمیسیون ویژه این طرح را از زبان دونگ هیون یون ، دبیرکل کمیته برگزاری نمایشگاه فرهنگ نظامی Gyeryong در مرکز فرهنگ و هنر Gyeryong شنیدند.

آنها سپس برای گزارش جزئیات تاسیسات ، از محل ساخت و ساز در ورودی محل رویداد و باند دانشگاه Gyeryong بازدید کردند و با مراجعه به مرکز تجربه پادگان های وزارت دفاع ، وضعیت آماده سازی را بررسی کردند.

در این جلسه ، رئیس کیم داینگ (Gyeryong ، اولین حزب دموکرات) تأکید کرد ، “در صورت تصادف و بیماران ، وسایل نقلیه و شرایط جاده مناسب نیستند.” “

وی سپس پرسید ، “لطفاً توجه ویژه ای داشته باشید تا معلولان و افراد مسن بتوانند بدون ایجاد مزاحمت از توالت فرنگی استفاده كنند” و با اختصاص مكانهایی برای معاینه و غذا خوردن ، تمهیداتی را برای جلوگیری از تمركز جمعیت ترتیب داد.

معاون رئیس جمهور کیم بوکمن (Geumsan 2 ، Power of the People) گفت: “لطفاً اطمینان حاصل کنید که ترافیک و پارکینگ را مدیریت می کنید تا بازدیدکنندگان در هنگام رویدادهایی مانند مراسم افتتاحیه دچار گرفتگی نشوند.” ممکن است امسال به دلیل تاج 19 رخ دهد. ، پیگیری. شما باید به عنوان اقدامات یا اقداماتی با دقت آماده شوید “.

کمونر ، چونگ گوانگ سئوپ (Taean 2 ، Power People) نیز بر تهیه گزینه های متناسب با کرونا 19 تأکید کرد و پرسید: «به جای اینکه مرحله اصلی را برچینید تا بتوان از بودجه به طور م effectivelyثر استفاده کرد ، از شما می خواهیم که در آینده استفاده کنید. برنامه ها “

کمیسار ایان گوم بونگ (Seocheon 2 ، حزب دموکراتیک دبئو) با تمجید از “نجات منطقه تجاری محلی با بازگشت بلیط ورودی با ارز محلی” ایده خوبی است و گفت ، “لطفا مراقب باشید جایی را برای استراحت از دست ندهید ، مانند غذا و همچنین تهیه مکان برای معلولین در مقابل صحنه اصلی. “من آن را سفارش دادم.

در همین حال ، نمایشگاه جهانی فرهنگ نظامی Gyeryong قرار بود سال گذشته با تصویب دولت در سال 2016 به عنوان یک رویداد بین المللی برگزار شود ، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا ویروس جدید (Corona 19) به مدت یک سال به تعویق افتاد.

[ad_2]