فوریه 1, 2021 By haminp 0

کمیته صنعتی شورای شهر داژئون ، دفتر مرکزی شهر تراموا ، گوش دادن به شرکت های بزرگ راه آهن شهری

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] طبق برنامه 256 مین نشست فوق العاده ، کمیته ساخت و ساز متروپولیتن داژئون (رئیس چان سول کیم) چهارمین جلسه خود را در اول برگزار کرد و گزارشی از وظایف اصلی را در نیمه اول سال 2021 در چارچوب کنترل مقرهای منطقه ای تراموا و شرکت راه آهن شهر.

نماینده چان-سول کیم (حزب دموکرات ، Daedeok-gu 2) گفت: “برای استفاده از داده های به دست آمده در ارتباط با حمل و نقل عمومی نیاز مبرم به برج کنترل وجود دارد.” ما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا بهترین تلاش خود را انجام دهیم. در مورد عملکرد تراموا ، وی گفت: “گفته شد که بدون کابل متصل است ، اما فقط در حال حاضر در دولت صحبت در مورد نحوه استفاده از سیم ها با هم سازگار نیست. وی سرزنش كرد: “امیدوارم نكات غلطی مانند علنی كردن را اصلاح كرده باشید.”

نماینده كوانگ یانگ اوه (حزب دموكرات ، یوسئونگ-گ 2) گفت: “در حال حاضر ، استفاده از داده های مربوط به كاربران از راه آهن شهری كافی نیست و داده ها در حال جمع آوری و استفاده برای طراحی آینده حمل و نقل عمومی هستند. علاوه بر این ، از طریق سوالات مربوط به طراحی دقیق تراموا ، “هنگام افتتاح در سال 2027 ، لازم است با دقت در روند توسعه منطقه داژئون ، مکان و تعداد ایستگاه های فعلی را به دقت بررسی کنید ، بنابراین شهروندان نمی توانند لازم باشند اقدامات متقابل مانند تهیه خط انشعاب برای عبور از ایستگاه داژئون را تهیه کنید. “

نماینده نام جین گون (حزب دموکرات ، دونگ گو 1) گفت: “ما نیاز به تغییر سیاسی از اتومبیل به شهروند داریم و تبلیغات فعال نیز مهم است.” وی از طریق نظرسنجی گفت ، “ما کسری حدود 7.8 میلیارد نفر را می بینیم یک سال بصورت رایگان اما این حسن نیت ارائه می دهد شهروندان است ، نه شهروندان ، و ما باید با بررسی طرح حمایت از هزینه های ملی به ارائه توصیه های خود ادامه دهیم. “

نماینده یونگ یونگ میونگ (حزب دموکرات ، دونگ گو 3) گفت: “روابط عمومی بسیار مهم است تا بتوانیم در مورد تراموا به اجماع برسیم و از شهروندان بازخورد خوبی بگیریم.” امیدوارم که شما به طور فعال روی راه حل ها کار کنید ساختار سود کسری مدیریت ، از جمله تلاش های داوطلبانه ، “وی تأکید کرد.

نماینده لی گوانگ بوک (حزب دموکرات ، Seo-gu 2) گفت: “ما باید یک برنامه برای شرکت مستقر در Daejeon City تهیه کنیم تا در آینده در اعلام پیشنهادات در آینده فعالانه شرکت کند” ، از طریق یک تحقیق در مورد ارتقا پروژه تراموا. سوالات: “در آینده ، برای سهولت استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند تراموا ، مترو ، اتوبوس و کلانشهرها ، لازم است در صدور بلیط واحد تجدید نظر کنید ، که این امکان را برای انتقال یک روزه رایگان با یک بلیط واحد اجرا شده در خارج از کشور فراهم می کند. . او گفت: “این کار را بکن”.

[ad_2]