فوریه 2, 2021 By haminp 0

کمیته ساخت و ساز صنعتی شورای شهر Daejeon ، دفتر مسکن شهر ، مقررات ساختمان Daejeon و غیره

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] طبق دستور جلسه 256 فوق العاده ، کمیته ساخت و ساز صنعتی شورای شهر کلان شهر Daejeon (به ریاست چان سول کیم) پنجمین جلسه خود را در دومین جلسه برگزار کرد و در مورد 3 پیش نویس مقررات تحت صلاحیت اداره مسکن شهر و شرکت شهری Daejeon بحث و تبادل نظر کرد. ، 2 پیشنهاد و 2 نظر. و گزارش در مورد تجارت اصلی در نیمه اول سال 2021.

در جلسه آن روز ، “دستورالعمل شهر Daejeon در مورد اصلاح خانه خالی و دستورالعمل نگهداری خانه های کوچک” ، که توسط نماینده نام جین گایونگ آغاز شد ، “پیشنهاد مصوبه ای برای ارتقا صنعت ساخت و ساز شهر Daejeon” و پیشنهاد برای عموم طراحی شهر برای اصلاح کلیه مقررات ارتقا “و غیره. مورد بررسی قرار گرفت و اعضای قانونگذاران در مورد وظایف اصلی در هر کشور س askedال کردند.

نماینده چان-سول کیم (حزب دموکرات ، Daedeok-gu 2) گفت: “از ساخت مسکن عمومی گرفته تا برندگان محلی ، Gapsa می تواند به یک شرکت Daejeon تبدیل شود و ارزش تجاری را اضافه کند” ، از طریق پرس و جو در مورد یک پروژه ساختمانی مسکونی دو طبقه. منطقه گپچئون. “لطفا طرح یا طراحی Daejeon City یا Urban Corporation را بررسی کنید.”

نماینده نام جین گون (حزب دموکرات ، دونگ گو 1) در استعلامی در مورد پروژه مسکن گپچئون 2 گفت: جمعیت Daejeon کاهش می یابد در نهایت پدیده ای وجود دارد که در آن جمعیت شهر اصلی منقضی شده است ، بنابراین لازم است زمان مناسب را تنظیم کنیم تا بتواند مطابق با چرخه شهری همزیستی داشته باشد.

نماینده یون جونگ میونگ (حزب دموکرات ، دونگ گو 3) گفت: “این پروژه از سال 2005 به حالت تعلیق درآمده و از سال 2005 بیش از حد بارگیری شده است و لازم است که تصویر کلی مرحله شروع از سطح شهر مشاهده شود. فعال سازی “

نماینده پارک سو بن (و حزب دموکرات ، Seo-gu 6) گفت: “با توجه به سقف سقف قیمت فروش ، لازم است اقدامات فعال انجام شود تا از افزایش قیمت نهایی فروش به دلیل انتخاب بیش از حد گزینه جلوگیری شود. . “انجام دادن.

در آن روز ، پیش نویس اصلی “بخشنامه شهر Daejeon در اصلاح بخشی از آیین نامه نگهداری از خانه های خالی و خانه های کوچک” تحت صلاحیت کمیته ساخت و سازهای صنعتی و “دستورالعمل شهر کلانشهر Daejeon برای ارتقا Public عمومی” تصویب شد. دستورالعمل طراحی در مورد اصلاحات عمومی “بررسی و تصویب شد.

[ad_2]