ژانویه 27, 2021 By haminp 0

کمیته ساختمان صنعتی شورای شهر داژئون ، دفتر اقتصاد کار ، مرکز فناوری کشاورزی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] طبق دستور جلسه 256 فوق العاده ، کمیته ساخت و ساز صنعتی شورای کلان شهر داژئون (رئیس چان سول کیم) جلسه ای را در تاریخ 27th برگزار کرد و لایحه ای را برای یک قانون تحت صلاحیت مرکز فناوری کشاورزی بررسی کرد. و دو قبض و غیره و گزارش در مورد تجارت اصلی در نیمه اول سال 2021.

در جلسه آن روز “دستورالعمل اصلاح جزئی مصوبه شورای پیشگیری از دامپروری در شهر کلان شهر داژئون” ، “ششمین توافق نامه اصلاح برنامه مدیریت املاک عمومی برای سال 2020” و “توافق نامه برنامه مدیریت” مورد بحث قرار گرفت. املاک مشترک برای 2021 “. قانون گذاران در مورد وظایف اصلی کشور سوال کردند.

نماینده چان سول کیم (حزب دموکراتیک دموکرات ، Daedeok-gu 2) گفت: “هنگام ساختن یک برنامه تأمین ، هنگام ساخت یک برنامه تأمین ، می توان برای هر منطقه برنامه ای تهیه کرد تا مناطق تجاری محلی با پیوند دادن فعال شوند. محصولات یا اطلاعاتی که با مشخصات بازار سنتی مطابقت دارند. “ما باید آن را بررسی کنیم.” متعاقباً ، با پرس و جو در مورد بازار کشاورزی و شیلات در اوجئونگ ، وی گفت: “ما به یک پروژه فوری برای بهبود امکانات برای رفع ناراحتی کارگران و مصرف کنندگان در بازار کشاورزی و ماهیگیری نیاز داریم. “

سخنگوی O Guang-Young (حزب دموکرات ، یو سئونگ-گو 2) گفت: “در شرایط فعلی ، اقدامات متقابل با توجه به اقدامات حمایتی دولت به طور انحصاری برای Daejeon باید انجام شود. ما باید آماده شویم.” وی افزود: “لازم است مشكلاتی كه سیاست های كاری كه در داژئون به طور موقت تبلیغ می شود ، بدون ایجاد طرح جامع بهبود یابد.”

نماینده نام جین ژن (و حزب دموکرات ، دونگ گو 1) گفت: “من به عنوان یک تجارت غذایی مهم برای آینده ، امیدوارم که شما تمام تلاش خود را برای ارتقا business تجارت قابل توجه با تهیه دقیق برای طراحی دقیق به عنوان یک مهم انجام دهید. تجارت برای ایجاد غذا برای آینده “وی گفت:” از آنجا که محل ساخت سایت پرتاب پس از تخریب پارکینگ عمومی در حال ساخت است ، لازم است استانداردها تنظیم شود و همچنین حمل و نقل عمومی برای پارک امن احیا شود. “متعاقباً ، از طریق پرس و جو در مورد انتخاب استادان ، وی گفت: “انتخاب صنعتگران مهم است ، اما تحریک صنعت از طریق راهنمایی ضروری است.”

نماینده یون جونگ میونگ (و حزب دموکرات ، دونگ-گو 3) ، از طریق سیاست اشتغال و سوالات مربوطه ، تماس گرفت: “ایجاد مشاغل پایدار و مولد و دستیابی به توسعه سودآور با تعامل با شرکت های مشترک ضروری است.” متعاقباً ، س inquالات برای فعال کردن بازار سنتی “طرحی برای افزایش فروش از طریق بهبود امکانات در بازار سنتی مورد نیاز است ، و به ویژه تهیه برنامه ای برای گسترش فروش آنلاین که می تواند به کل جنگ مرتبط باشد ، ضروری است. “

نماینده لی گوانگ بوک (و حزب دموکرات ، Seo-gu 2) گفت: “امیدوارم بنیاد ضمانت اعتبار یا آژانس حمایت از اقتصاد و تجارت به طور فعال حمایت از صندوق های حکومتی را ارتقا دهند و به مشکلات تجاری صاحبان مشاغل کوچک کمک کنند. وی گفت: “متعاقباً ، از طریق تحقیق در مورد پروژه بهبود مجتمع صنعتی ، وی گفت:” ما می خواهیم از طریق اصلاحات شدید نظارتی از خروج شرکتهای محلی جلوگیری کرده و به شرکتهای صنایع مختلف برای تأسیس خود کمک کنیم.

نماینده پارک سو بن (همچنین حزب دموکرات ، Seo-gu 6) گفت که “طبق سیاست فروش عمومی در جامعه سوارکاری ، مخالفت در Daejeon به طور فعال برقرار نمی شود و ارتباطات انجام نمی شود” از طریق یک نظرسنجی مربوط به رایت اتومبیلرانی. “ما باید برای افراد محلی بحث یا توجیهی داشته باشیم و نگران نحوه جذب سازمان های وابسته باشیم که می توانند با پارک پرتاب همزیستی داشته باشند.

در این روز ، “دستورالعمل اصلاح بخشی از دستورالعمل شورای پیشگیری از دام دامون” ، “توافق نامه اصلاح طرح مدیریت املاک عمومی 2020 برای سال 2020” و “توافقنامه برنامه مدیریت املاک مشترک” برای سال 2021 تصویب شد. “

[ad_2]