فوریه 3, 2021 By haminp 0

کمیته خودمختاری اداری شورای شهر داژئون ، ستاد آتش نشانی ، کمیته حسابرسی ، استماع گزارش های کلیدی شرکت بازاریابی Daejeon

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کمیته خودمختاری اداری شورای متروپولیتن داژئون (به ریاست هونگ یونگ وون) پنجمین نشست 256 امین جلسه فوق العاده سوم را برگزار کرد و گزارش های مهم تجارت را در سال 2021 تحت نظارت سازمان آتش نشانی ، کمیته حسابرسی و شرکت بازاریابی دائژون شنید. .

[소방본부 소관]

1. گزارش نتایج تأیید صحت اجرای قرارداد تجاری برای اطفا حریق

2. گزارش تجارت اصلی در سال 2021

[감사위원회 소관]

1. گزارش اصلی تجارت 2021

[대전마케팅공사 소관]

2. گزارش تجارت اصلی در سال 2021

معاون رئیس جمهور Moon Seong-win (حزب دموکرات ، Daedeok-gu 3) پس از شنیدن گزارش تجاری ایستگاه آتش نشانی 2021 خواستار ایجاد یک فرهنگ سازمانی جامع برای آتش نشانان شد. ما به خوبی از تعهد آتش نشانان در موارد اضطراری آگاه هستیم ، اما اگر روحیه آنها باشد توسط چیزهای ناخوشایند مانند جنجال اخیر پرسنل به خطر افتاده است ، آسیب برای شهروندان سالم خواهد بود. “ما در ممیزی آینده امور اداری این موضوع را عمیقاً بررسی خواهیم کرد. وی پرسید:” ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یک کارمند منصفانه و شفاف داشته باشیم. “

علاوه بر این ، “پس از شنیدن گزارش کار کمیته حسابرسی در سال 2021 ، ما بر لزوم در نظر گرفتن معرفی ممیزی برای اجرای بودجه های مشارکت محلی و غیره ، جایی که بودجه هر ساله افزایش می یابد و اینکه آیا بودجه به مناطق خاصی متمرکز شده است ، تأکید کردیم. پروژه صحیح است ، “شما باید معیار دیگری پیدا کنید.”

بعلاوه ، حتی اگر کارکنان کمیته حسابرسی تقویت شده باشند ، در صورت لزوم ، تصدیق کرد که حسابرسی عملکرد یک حسابرسی عمده برای خدمات اداری است و درخواست اجرای فعال را دارد.

نماینده جونگ چون کیم (حزب دموکرات ، Seo-gu 5) پس از شنیدن گزارش تجارت کمیته حسابرسی برای سال 2021 ، س askedال کرد آیا مواردی از عرضه و تقاضای کلاهبرداری در بازرسی های خاص برای هر حوزه یارانه وجود دارد؟ مهم است که دنباله اصلی فرآیندها مانند ، پس از تسویه حساب و غیره را به دقت بررسی کنید. “

وی به ویژه گفت: امیدوارم یارانه پرداختی به افراد آسیب دیده اجتماعی از نزدیک کنترل و کنترل شود تا اهداف مناسب بتوانند مزایایی دریافت کنند.

وی سپس به پروژه تمرکز تبلیغات شرکت بازاریابی Daejeon در سال 2021 گوش فرا داد و پرسید: “ما تمام تلاش خود را برای احیای جشنواره علمی Daejeon و تبدیل منابع گردشگری این شهر مانند Sky Road و Lake Daecheong به عنوان جاذبه های ملی به کار خواهیم گرفت.”

نماینده مین ته کوون (حزب دموکرات ، یو سونگ-گو 1) پس از شنیدن گزارش تجاری ایستگاه آتش نشانی از سال 2021 در مورد میزان بودجه جبران خسارت اظهار نظر کرد و گفت: “فکر نکنید که این یک بقایای خسارت ناشی از آتش سوزی ساده باشد هزینه های درمان ، اما “من یک برنامه عملی بودجه می خواهم”.

علاوه بر این ، در مورد پروژه اتاق مشاور مشاور افسر آتش نشانی پرسید و گفت: “این جایی است که ما برای آتش نشانانی که به دلیل حوادث غیر منتظره در حین اطفا fire حریق دچار آسیب روحی شده اند ، متاسف می شویم و به دنبال ایجاد” مرکز ارتقا of ذهن و سلامت جسمی آتش نشانان “” من برای رفاه حال آتش نشانانی که برای ایمنی شهروندان همه کارها را می کنند انجام می دهم “

وی به ویژه بر لزوم تحقیق عمیق در مناطق صعب العبور ماشین های آتش نشانی تأکید کرد و گفت: “زمان های طلایی برای اطفا fire حریق مهم است ، اما به طور واضح بسیاری از مناطق در دسترسی به ماشین های آتش نشانی در شهرها و روستاها مشکل دارند. مناطق مجتمع در داژئون. “

سونگ هو سونگ (حزب دموکرات ، نماینده متناسب) گفت: “خسارت ناشی از آتش سوزی غیرقابل پیش بینی است و هر کسی می تواند به یک حزب تبدیل شود. پرسش در مورد اینکه آیا مرکز پشتیبانی به درستی کار می کند

“محتوای مرکز گزارش در صفحه اصلی آتش نشانی شهر متروپولیتن داژئون است ، اما به نظر می رسد در مقایسه با سایر شهرها قسمت بدی داشته باشد ، بنابراین با بازبینی عمیق بهبود یافته است.”

به ویژه ، “انتظار می رود كه كلاسهایی كه برای دسترسی به اطلاعات آنلاین از قبیل افراد مسن و خانواده های كم درآمد مشكل دارند ، پس از آتش سوزی پاسخ سخت تری خواهند داشت و به كمك عملی نیاز خواهند داشت.” بررسی سیستماتیک عملیات مرکز پشتیبانی آتش برای ساکنان شهر ما و در صورت لزوم ، تبلیغات را به همان شیوه شنیدن نظرات مستقیم افزایش دهید.

علاوه بر این ، “پس از شنیدن گزارش شرکت بازاریابی Daejeon در سال 2021 ، خوب است Daejeon Sky Road را به یک منبع توریستی تبدیل کنیم ، اما پیش بینی می شود که برای تشویق به روز رسانی صفحه نمایش LED فوق العاده بزرگ ، بودجه زیادی لازم باشد. . “من پس از بررسی دقیق او را دنبال خواهم کرد. ”

رئیس هونگ یونگ اون (حزب دموکرات ، یونگ گو 2) گفت: “فعالیت های اطفا حریق داژئون در 33 امین دوره مسابقات ملی اطفا حریق در سال گذشته مقام اول را گرفت و ما بخوبی می دانیم که از سخت کوشی رنج می بریم. مانند آتش سوزی سرکوب و عکس العمل سریع در مورد کرونا 19. از این بابت متاسفم ، اما نمی توانم سلام نکنم

“متأسفیم که اعتماد به خدمات آتش نشانی داژئون به دلیل این درگیری بین کارکنان و روحیه آتش نشانان در خط مقدم کاهش یافته است. ما اقدامات لازم را برای بهبود برش استخوان ها آماده کرده ایم تا این اختلاف رخ ندهد. ، و آتش نشانان در خط مقدم می توانند همدردی کنند. “ما یک طرح منصفانه و شفاف برای نوآوری در منابع انسانی ترسیم خواهیم کرد.”

وی همچنین دستور داد آتش نشانان خط مقدم جبهه در معرض استرس پس از سانحه قرار بگیرند و ارتقا rapid سریع مرکز بهداشت جسمی و جسمی آتش نشانان را ارتقا دهند.

علاوه بر این ، “پس از شنیدن گزارش تجاری کمیته حسابرسی برای سال 2021 ، ما می دانیم که کمک هزینه باید به طور مناسب برای هدف و هدف آن استفاده شود ، اما ما می دانیم که دانش دقیق درستی از هدف و روش استفاده وجود ندارد.” برای استفاده مداوم در یک شهر یا شهرستان خودمختار او پرسید ، “من شما را به درستی راهنمایی می کنم.”

علاوه بر این ، در مورد گزارش کسب و کار Daejeon Marketing Corporation در سال 2021 ، در مورد پروژه ایجاد زیرساخت در ساحل صنعت مراقبت های بهداشتی دیجیتال ، “تشخیص دهید که تجارت اصلی Daejeon Marketing Corporation بازاریابی شهری در Daejeon City است و تجارت متفاوتی انجام دهید تا با سازمانهای دیگر همپوشانی نداشته باشد. من ادامه خواهم داد. “

وی همچنین گفت: “ارتقا the جاذبه های پارک علمی نمایشگاه خوب است ، اما امیدواریم که کل منطقه داژئون را ببینیم و جشنواره ها و فضاهای پنج منطقه خودمختار خود را به ما اطلاع دهیم.” من تمام تلاش خود را برای همکاری و همکاری خواهم کرد به شهری تبدیل شوید که ازدحام نخواهد کرد. “

[ad_2]