ژانویه 24, 2021 By haminp 0

کمپین Andong City ، یک خانه ، یک نفر در آزمون رایگان کرونا 19 شرکت کنید

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]Andong City یک کمپین را برای “دریافت آزمون کرونا 19 رایگان برای هر خانه” اجرا می کند

با این کارزار ، از 25 ژانویه ، یکی از “اعضای خانوار” که زندگی خود را تقسیم می کنند و با هم زندگی می کنند ، صرف نظر از ارتباط خون با مشارکت داوطلبانه شهروندان ، به عنوان نماینده امتحان می دهد و به صورت رایگان برگزار می شود کلینیک غربالگری مقابل مرکز بهداشت در شهر آندونگ.

با مشارکت فعال شهروندان ، افراد آلوده به علامت بدون پیشگیری را که در جامعه محلی پنهان شده اند ، پیدا می کنیم ، پیوند را می شکنیم و فضایی را ایجاد می کنیم که در آن همه شهروندان بتوانند زندگی ارزشمند روزمره خود را بازیابند و با خیال راحت زندگی کنند.

از طرف دیگر ، گرچه بروز عفونت در مراکز گروهی اخیراً کاهش یافته است ، اما از ژانویه ، عفونت بین افرادی مانند خانواده ، آشنایان و همکاران 64.1٪ از کل موارد تایید شده را تشکیل می دهد.

علاوه بر این ، برخلاف شیوع اول و دوم ، که بر روی عفونت های گروهی در امکانات چند منظوره متمرکز بود ، به دلیل ویژگی های شیوع سوم ، که باعث گسترش عفونت گسترده در جامعه می شود ، و فصل زمستان که در آن بیماری وجود دارد ، خطر عود کرونا 19 وجود دارد. ویروس گسترش یافته است ، برای حدود دو ماه. از هر سه مورد عمده و اخیراً تأیید شده یک مورد بدون علامت است ، بنابراین مشارکت و همکاری شهروندان برای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آلودگی در بین عزیزان ضروری است.

شهردار Andong Kuon Yongse گفت: “برای جلوگیری از شیوع عفونت بدون علامت ، هر خانه باید از نظر تاج 19 مورد آزمایش قرار گیرد” و “امیدوارم همه شهروندان برای محافظت از سلامتی خانواده گرانبها و همسایگان خود در پیشگیری از تاج نقش داشته باشند. “

[ad_2]