فوریه 1, 2021 By haminp 0

کمپین اشتراک امید 2021 … دمای عشق از 100 درجه فراتر می رود

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]”کمپین اشتراک امید 2021″ که شاخص عشق به همسایگان در استان گیونگسانگ شمالی است ، در 31 ژانویه با دمای عشق بالای 100 درجه با موفقیت پایان یافت.

کمپین Hope Sharing 2021 (’20 .12.1 ~ ’21 .1.31) تحت عنوان “لطفاً با به اشتراک گذاشتن امید را متصل کنید” ایجاد شد و در 12 ژانویه و 31 ژانویه ، آخرین روز کمپین ، با شماره گیری بودجه به 100 درجه رسیده است. . دمای عشق 113 درجه بود ، و بیش از هدف از 12.7 میلیارد بوی بد به 14.4 میلیارد بوی بد ، بیش از 1.7 میلیارد بوی بد.

در ابتدا ، این کارزار با نگرانی آغاز شد که رسیدن به هدف امسال دشوارتر از همیشه به دلیل کرونا 19 و رکود اقتصادی مداوم است ، اما یک بار دیگر گرمای ساکنان با دستاوردهای تمایل به کمک و به اشتراک گذاشتن با یکدیگر در زمانهای دشوار می توانم تأیید کنم.

در طول این دوره مبارزات ، بیش از 300 شرکت محلی ، از جمله POSCO ، سامسونگ الکترونیک ، Gyeongbuk Nonghyup ، بنیاد مشارکت بنیاد DGB ، Korea Hydro & Nuclear Power Co.، Ltd. ، IS Dongseo ، Bell-L Industry ، Ajin Industry Co.، Ltd . و Poongsan Co. ، Ltd. کودکی که کمک مالی بزرگی انجام داد و با جمع آوری پول جیبی برای یک سالگی در 10 سالگی خود ، کمک مالی تولد کرد ، زن و شوهری که به افتخار اولین سالگرد تولد فرزندشان به نیابت از کودک کمک مالی کردند و به مدت 10 سال هر سال پول جیبی اهدا کردند داستانها و امیدهایشان را از جمله دانش آموزان دبیرستان عملی کنند.

علاوه بر این ، اقلام مختلفی مانند روغن گرم و بریکت برای گرم نگه داشتن در فصل زمستان و نیازهای روزمره همسایگان ما یکی پس از دیگری اهدا شد و باد گرم تقسیم مشترک در زمستان امسال نیز ادامه یافت.

فرماندار گیونگبو در کانگ سانگ جو گفت: “اگرچه همه افراد با کرونا 19 دوران سختی را سپری می کنند ، اما من بسیار هیجان زده و امیدوارم که مردم گیونگ بوک به همسایگان قبل از من فکر می کنند. وی گفت: “با این قدرت ، ما می توانیم بر تمام مشکلات Gyeongsangbu-do غلبه کنیم.”

[ad_2]