فوریه 1, 2021 By haminp 0

کشف اطلاعات جدید حاکمیت Dokdo ، اولین افشا

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선기자]موزه Yechon در Yechon Gong شواهد جدیدی از حاکمیت Uleungdo و Dokdo کشف کرده است.

در همین حال ، دانشگاهیان ژاپنی گفتند: “در نتیجه سیاست جاده عمومی دولت کره (空 島 政策) ، جامعه چوسون اولونونگدو و دوکدو را فراموش کرده است. درگیری بین آنونگ بوک و ژاپن در قرن هفدهم و حمله ژاپنی ها به شبه جزیره کره در قرن نوزدهم کره ای ها را به کشف مجدد کشاند. ”

با این حال ، در میان مجموعه های موزه یخون ، یک گنجینه 878 پوندی وجود دارد 『Daedong Unbugunok (1589)』 ، معروف به عنوان اولین دائرcالمعارف کره ، و همچنین ارزش فرهنگی مادی 549 پوند Gyeongsangbuk-do ، Dongseo Hwichan (19C) on ، ong توجه Dongguk Из مقدار زیادی از اطلاعات مربوط به Ulleungdo در پشت تأیید شده است.

به ویژه ، با توجه به اینکه Ulleungdo به عنوان اسامی متداول مانند جزیره ، وحشی و شیر در 『Daedong Woonbugunok c ذکر شده است ، بدیهی است که گسترش و استفاده می شود.

علاوه بر این ، “Daedong Woonbugunok” نه تنها به عنوان اولین دائرlopالمعارف کره که توسط شخصی تدوین شده است ، بلکه به عنوان یک ارزش فرهنگی نیز شامل می شود ، از جمله محتوای “Ulleungdo” در “Dongguk Yeoji Seungram (1489)” ، که چنین نیست. وجود داشته باشد

بر این اساس ، دکتر مون گی هونگ (محقق پژوهشی در Dokdo Feed) ، محقق ارشد دانشگاه ملی کیوجانگگاک در سئول ، گفت: جامعه کره اولونونگدو و دوکدو را فراموش کرده است. “این ماده ای است که رد می کند.”

در همین حال ، موزه یچون در مجموع 20،000 اثر هنری از جمله 268 گنجینه فراهم کرده است و بیشترین تعداد گنجینه را در میان موزه های عمومی کره دارد. مجموعه های پیدا شده مربوط به Ulleungdo و Dokdo در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

[ad_2]