ژانویه 24, 2021 By haminp 0

کرونا 19 نتایج آزمون مقدماتی کارگران حمل و نقل در Andong-si “همه منفی”

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]از آنجا که حامل اتوبوس و تاکسی این شهر در منطقه شهری به تازگی توسط کرونا 19 تأیید شده است ، شهر آندونگ بازرسی مقدماتی از همه کارگران حمل و نقل را به اتمام رسانده است تا نگرانی شهروندان از استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را کاهش دهد و از سد گسترش منطقه در آن جلوگیری کند.

در این آزمون ، یک مرکز آزمایش غربالگری سیار در سایت شهروندان تحت نظارت مرکز بهداشت عمومی اندونگ نصب شد و آزمایشات روی 1000 اتوبوس شهری ، تاکسی و رانندگان تماس معلولیت به مدت چهار روز از 18 ژانویه تا 21 ژانویه انجام شد. اومد بیرون

یک راننده تاکسی که مورد بازرسی قرار گرفت گفت: اخیراً شهروندان به دلیل یکسری موارد تأیید شده در تالار شهر از تاکسی و اتوبوس استفاده نمی کنند و ما سپاسگزاریم که این شهر برای رفع این نگرانی بازرسی های پیشگیرانه رایگان انجام داده است.

برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در منطقه در سال آینده ، شهر اندونگ بلافاصله ماسک ، ضدعفونی کننده دست و قرنطینه وسیله نقلیه را در اختیار رانندگان قرار می دهد تا از گسترش منطقه کرونا 19 جلوگیری کند.

“ما از کارکنان حمل و نقل عمومی که در بازرسی پیش از آن شرکت کردند سپاسگزاریم ، و همانطور که همه آنها بیان شده است ، از شما می خواهیم که برای بهداشت شخصی و قرنطینه وسایل نقلیه بیشتر تلاش کنید.” “شهروندان می توانند با اطمینان از حمل و نقل عمومی استفاده کنند . من تمام تلاشم را برای انجام آن انجام خواهم داد. “

[ad_2]