فوریه 1, 2021 By haminp 0

کتابخانه شهر Cheonan Dujong با کتابخانه ای با موضوعات 12 ماهه کار می کند

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] کتابخانه دووئونگ در شهر چئونان اعلام کرده است که یک کتابخانه دوازده ماهه در طول سال دارد تا با راه اندازی برنامه های مختلف مربوط به خواندن هر ماه ، فضای یادگیری کتاب را ایجاد کند.

ماه فوریه موضوع “فرهنگ ما” است. ▲ نمایشگاه و لیست کتابهای توصیه شده ▲ خواندن رویداد خواندن تأثیر در کتاب بیان شده با دست خط بلوط) نمایشگاه هنر اصلی و غیره

همچنین ، از 9 تا 10 فوریه ، از 22 تا 23 ، از 16 تا 18 ساعت ، برای 15 دانش آموز دبستانی 8 تا 9 ساله (تا سال 2021) ، سخنرانی با یک کتاب در مورد آداب و رسوم کره ای “بیایید با فرهنگ خود بازی کنیم! این برنامه (هزینه های 10 هزار بوی بد) 4 بار اجرا می شود. پیش بینی می شود که این زمان مهمی برای درک اهمیت تعطیلات و فرهنگ کره ای برای کودکان باشد.

درخواست شرکت در این برنامه از ساعت 10 صبح 2 فوریه در کتابخانه Nurijip (http://www.cheonan.go.kr/lib.do) در دسترس است و هزینه های آن بر عهده شخص است.

یک مقام مسئول کتابخانه دووئونگ گفت: “امیدوارم وقت آن باشد که وقتی فرهنگ زندگی خود را که حاوی احساسات خودمان است از طریق برنامه موضوعی ماه فوریه ، که در کتابخانه لذت می برد ، معنای و زیبایی فرهنگ ما را کشف کنیم.”

برای جزئیات بیشتر ، با کتابخانه Doojeong (41041-521-3902) تماس بگیرید.

[ad_2]