ژانویه 20, 2021 By haminp 0

کتابخانه سانگ یانگ برنامه های گالری سانگ یانگ 2021 را می پذیرد

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] كتابخانه سانگ یانگ (مدیر هیون جو مون) دفتر كتابخانه فرهنگی چئونان اعلام كرده است كه درخواستهای اجاره را در نمایشگاهی در گالری سانگ یانگ در تاریخ بیست و ششم می پذیرد.

گالری سانگ یانگ ، یک فضای فرهنگی و هنری در کتابخانه ، توسط گروه ها و کانون های فرهنگی و هنری (3 یا بیشتر) که در منطقه چئونان فعالیت می کنند ، قابل استفاده است و مدت اجاره در طی 6 تا 7 روز است.

برنامه ها می توانند ابتدا ارسال شوند ، ابتدا در وب سایت کتابخانه شهر Cheonan (www.cheonan.go.kr/lib.do) ارائه شوند ، سپس فرم درخواست را پر کرده و از طریق ایمیل ارسال کنید ([email protected]) .

کتابخانه سانگ یانگ کاندیداها را با محتوای صوتی و مفید متناسب با ویژگیهای عملکرد کتابخانه عمومی انتخاب و به آنها اطلاع می دهد و در صورت تمایل به نمایش حضوری مطابق با تاج 19 ، در نظر دارد از طریق روش تحقیق جداگانه از آنها به طور فعال حمایت کند.

یکی از کارمندان کتابخانه سانگ یانگ گفت: امیدوارم گالری سانگ یانگ فرصتی را برای نویسندگان محلی فراهم کند تا بتوانند آثار را به نمایش بگذارند و به یک مجموعه فرهنگی تبدیل شوند که در آن شهروندان بتوانند از آثار هنری همراه با کتاب در کتابخانه لذت ببرند.

برای جزئیات بیشتر ، با کتابخانه Ssangyong (41041-521-3882) تماس بگیرید.

[ad_2]