ژانویه 26, 2021 By haminp 0

کانگ یون هو ، مدیر اداره برنامه اکتساب دفاع ، هفتاد و یکمین داپاگو را در داژئون برگزار می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 26 ، یون هو کانگ ، مدیر اداره برنامه اکتساب دفاع ، هفتاد و هفتمین DAPA-GO را در شرکت Setrec I ، آموزشی ویبولیتین برگزار کرد. و i3 System ، واقع در شهر متروپولیتن داژئون است.

داپاگو جلسه ای است که توسط مدیر برنامه برنامه جذب دفاعی برگزار می شود و به طور مستقیم از شرکت ها و سایت های پروژه های دفاعی به عنوان بخشی از دولت فعال میدانی بازدید می کند. اداره برنامه اکتساب دفاع ، نظرات بیان شده و برنامه های بهبود سیستم را ظرف 7 روزها.

* (DAPA-GO) ① اداره برنامه اکتساب دفاع (DAPA) مستقیماً به سایت صنعتی رفت (Go) ، ② واکنش سختی نسبت به مشکلات صنعت نشان داد و companies شرکتهای دفاعی ما به طور فعال همه چیز را به خارج از کشور فروختند. معنای مضاعف پشتیبانی همه چیز است تا بتوانید در آن شرکت کنید

شرکت Centrec-I ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت جهانی برای توسعه سیستم های ماهواره ای است که بدنه ماهواره ، محموله نوری الکترونیکی و تجهیزات زمینی را پوشش می دهد. نه تنها فعالانه در تجارت ماهواره های نظامی شرکت می کند ، بلکه دارای تجربه صادرات محصولات ماهواره ای تمام شده به کشورهای جهان است. علاوه بر این ، آنها به طور فعال در صنعت دفاع شرکت دارند.

کمیسیونر Un-ho Kang با مدیران و مسئولان کلیدی ، از جمله لی ال کیم ، مدیر عامل شرکت Setrec I ، آموزشی ویبولیتین دیدار و در مورد راه های احیای صادرات دفاعی گفتگو کرد.

مدیر عامل شرکت Kim E-Eul از Setrec-I گفت: “برای مواد استراتژیک نظامی که در محصولات اصلی دفاعی گنجانده نشده است ، اگر پاسخ به درخواست نظر در مورد امکان صادرات یک سند استاندارد است و می تواند به زبان انگلیسی ارائه شود ، در ارتقا صادرات شرکت موثر باشد. “من یک نظر ارائه داده ام.

بر این اساس ، مدیر کانگ اون هو گفت: “در حال حاضر ، مواد استراتژیک نظامی به سرعت بدون روش قبلی تأیید صادرات تأیید می شوند ، و اگر از شما می پرسید که آیا صادرات قبل از اجازه امکان پذیر است ، ما روش بازگشت به نامه رسمی استاندارد به انگلیسی ، هنگام درخواست یک شرکت. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

متعاقباً ، کمیسار یون هو کانگ نیز از سیستم i3 بازدید کرد. i3 System از زمان آغاز فعالیت خود در سال 1993 و تعریف آن به عنوان یک صنعت دفاعی در سال 2010 ، یک شرکت دفاعی کوچک بوده و سنسورهای تصویر مادون قرمز تولید می کند که بر روی سیستم های بزرگ تسلیحاتی مانند سلاح های هدایت شونده و تانک ها و وسایل نقلیه زرهی کره ای نصب شده است.

* سنسور مادون قرمز: یک قسمت کلیدی از درک اثربخشی شناسایی و شناسایی سیستم های سلاح است که انرژی مادون قرمز را تشخیص می دهد و آن را به عنوان اطلاعات تصویر ارائه می دهد.

کمیساریار یون هو کانگ با مدیران و مسئولان کلیدی ، از جمله مدیر عامل شرکت جئونگ هان ، سیستم I3 ، ملاقات کرد تا از چالش های صنعت دفاع مطلع شود.

مدیر عامل شرکت I3 Systems ، یونگ هان ، به سیستم توافق تحقیق و توسعه سلاح تحت قانون نوآوری علوم و فناوری دفاعی اشاره کرد و گفت: “با توجه به معرفی سیستم توافق علاوه بر معاهدات موجود ، ممکن است عوارض جانبی مانند برنامه های ارسال که شرکتهای شرکت کننده مسئولیتی در قبال آنها ندارند. “یک نظر ارائه دهید.

در همین رابطه ، کمیساریار یون هو کانگ گفت: “معرفی سیستم کنوانسیون برای پاسخگویی به تغییرات در محیط تحقیق و توسعه و ایجاد یک فضای تحقیقاتی به رهبری شرکت انعطاف پذیر است. با مدیریت دقیق پروژه ها و ارزیابی پیشنهادها ، عوارض جانبی نگران کننده شرکت ها را کاهش خواهیم داد. من سعی می کنم بهترین تلاش خود را انجام دهم. “

شرکت های مختلف در امور دفاعی مانند واحدهای نظامی یا م institسسات دانشگاهی صنعتی ، از شرکت داپاگو که به دلیل ویروس کرونا متوقف شده بود ، بازدید کردند که مستقیماً به توصیه ها و موارد برجسته نه تنها صادرات دفاعی موجود بلکه دفاع کل شرکت نیز گوش فرا می دادند. به مناسبت تحلیف مدیر جدید. پیش بینی می شود که این سریال به عنوان یک فصل جدید از Dapago احیا شود که گسترش می یابد.

[ad_2]