ژانویه 23, 2021 By haminp 0

کامپیوتر عاشقانه را به Rotary Club Goryeong Azalea هدیه دهید

[ad_1]

[고령타임뉴스=김이환 기자] باشگاه روتاری گوریونگ آزالیا روز پنجشنبه 21 ژانویه به دفتر سانگنیم میون رفت و رایانه ای (به ارزش 3.6 میلیون بوی بد) را در سه خانوار برای دانشجویان چند فرهنگی و کم درآمد در ساختمان واریز کرد.

باشگاه روتاری گوریونگ آزالیا در سال 2002 به عنوان یک سازمان داوطلب بین المللی تاسیس شد و تاکنون در زمینه داوطلبانه فعال بوده است. هر ساله ، کلوپ روتاری گوریئونگ آزالیا با اهدای کالای حمایت شده از طریق صندوق توسعه آموزش گوریونگ گون و شهرها و روستاها دستی گرم به منطقه می دهد.

رئیس جمهور هوانگ سون هیون گفت: “من امیدوارم که دانش آموزان کم بضاعت که به دلیل مشکلات اقتصادی از رایانه های قدیمی استفاده می کنند ، حتی اگر برای آموزش به کامپیوتر نیاز دارند ، بتوانند از این فرصت برای کمک به یادگیری آنها و توسعه رویاهای آینده خود با دامنه فناوری اطلاعات. من سعی خواهم کرد که کمک های اجتماعی بیشتری انجام دهم بدون اینکه مسئولیت های خود را فراموش کنم. ”

رئیس سانگنیم چوی هی جون گفت: “من از ادامه حمایت از همسایگان بی بضاعت در جامعه محلی سپاسگزارم و این کمک بزرگی در کمک به دانش آموزان برای پیشرفت رویاهای خود بدون از دست دادن امید خواهد بود.”

[ad_2]