فوریه 4, 2021 By haminp 0

کار کنید و یک برنامه جامع برای مشتریان در تعطیلات سال نو میلادی ایجاد کنید ، شرکت مدیریت تسهیلات Cheonan City

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شرکت مدیریت تسهیلات شهر Cheonan (از این به بعد Corporation نامیده می شود) برای اطمینان از عملکرد ایمن تأسیسات در فصل تعطیلات ، یک برنامه جامع برای مشتریان در تعطیلات سال نو ایجاد کرده است.

در طول فصل تعطیلات (2.11. 2.14 ~.) پارک یادبود Cheonan ، پارک Taejosan ، جنگل تفریحی کوه Taehaksan (اردوگاه در زمستان بسته است) و میدان Dosol معمولاً باز هستند.

حمام عمومی مرکز ورزشی ، سالن بولینگ این مجموعه ورزشی ، زمین تنیس در فضای باز و مرکز خرید زیرزمینی ایستگاه Cheonan یک روز در سال نو تعطیل است.

از استخر شنا ، سالن بدن سازی و سالن ورزشی چند منظوره مرکز ورزشی شمال می توان در روز 14 فقط یک روز استفاده کرد.

پارک یادبود Cheonan ، که انتظار می رود در این سال قمری تعداد زیادی بازدید کننده داشته باشد ، برای اطمینان از جلوگیری از کرونا 19 ، بازدید کنندگان و بررسی های حرارتی را انجام می دهد و تسهیلات Bonan فقط برای کسانی که فارغ التحصیل شده اند قابل دسترسی است. آنلاین رزروهای قبلی

علاوه بر این ، هشت پارکینگ عمومی با پرداخت هزینه عمومی (بودانگ اول ، بودانگ دوم ، دائهونگ اول ، دووئونگ یکم ، ایستگاه دووئونگ اول ، سانگ یانگ اول ، پارکینگ عمومی شینبو اول و پارکینگ خیابانی دائهونگ-رو) در ایام تعطیلات به صورت رایگان باز هستند.

[ad_2]