ژانویه 25, 2021 By haminp 0

کار ترمیم حوادث در پارک Taejosan به منظور بازسازی دائمی پارک Taejosan آغاز شده است.

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] شهر چئونان فعالیت های بازیابی فاجعه را برای پارک Taejosan برای بازسازی دائمی پارک Taejosan ، واقع در Yudong-dong ، که در اثر باران سیل آسا سال گذشته آسیب دید ، آغاز کرده است.

به گفته این شهر ، با هزینه کل پروژه 3.1 میلیارد KRW ، از جمله 1 میلیارد KRW هزینه ملی ، جاده آسفالت شده در پارک موجود به عنوان یک کانال پاکسازی با استفاده از سنگهای منظره برای اطمینان از ثبات ابعاد از باران سیل آسای محلی ، تازه ساخته خواهد شد.

علاوه بر این ، با توجه به ویژگی های پارک محله ، آب دریاچه Taejo به عنوان آب برای حفظ آبراه جدید تأمین می شود ، به طوری که می تواند به عنوان یک فضای دوستدار آب در فصل تعطیلات ، و همچنین تفریحات زیست محیطی و فضایی ایجاد شده است ، برای تفریح ​​، جایی که طبیعت و مردم می توانند از طریق کاشت های مختلف هماهنگ شوند.

یک مقام شهری گفت: “پروژه ترمیم فاجعه پارک Taejosan تا ژانویه به اتمام می رسد و ساخت آن در ماه فوریه آغاز می شود و قبل از فصل بارندگی به اتمام می رسد. علاوه بر این ، پروژه تفریحی تفریحی پارک Taejosan نیز در حال انجام است.”

با سرمایه گذاری 6 میلیارد KRW در هزینه های پروژه ، باید ورزش های منحنی را برای سرگرمی های سرازیری ، شبکه های اجتماعی و امکانات ماجراجویی جنگل برای جوانان و کودکان نصب کند.

انتظار می رود که تاسیسات ورزشی جنگلی در سال جاری تکمیل شود و پروژه در آوریل پس از بررسی قرارداد پس از تصویب برنامه ساخت امسال آغاز شود.

[ad_2]