ژانویه 28, 2021 By haminp 0

کارمندان دولت تحصیل کرده Saemaul از پروژه جهانی سازی Saemaul پشتیبانی می کنند

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] بنیاد جهانی سازی Saemaul (مدیر عامل شرکت دونگ هی جانگ) اعلام کرد که وزارت امور خارجه توسعه گیاهان نوجوان در سریلانکا منابع مربوط به پروژه زنبورداری را روز سه شنبه (26 ژانویه) به دفتر بنیاد در سریلانکا ارائه داده است. در تاریخ 26th ، در دهکده تظاهرات Walpole Saemaul در Kegol ، Sabara Gamuwa ، معاون دستیار وزیر در توسعه ریز فرهنگ ، Tiaka Jayasundara ، شهردار Mahinda Veerasoria ، Kegole و بیش از 20 کارمند از بخش توسعه و نمایش میکرو فرهنگ حضور داشتند. تحویل کالا در وسط صورت گرفت.

بازار Wirasuriya ، تهیه کالاها به روستاییان

حمایت از این محصول توسط شهردار Kegol از Virazuria ، که در آموزش دعوت Saemaul توسط بنیاد شرکت کرده بود ، و مدیر بخش توسعه بخش میکرو فرهنگ ، Watawala انجام شد. بنیاد جهانی آتش سوزی Saemaul با حمایت وزارت مدیریت عمومی و امنیت ، “آموزش دعوت شده برای Saemaul Undong به عنوان یک کشور شریک اصلی در جنوب شرقی آسیا” را برای کارمندان دولت از چهار کشور از 29 ژوئیه تا 7 آگوست 2019 در سریلانکا انجام داد ، کامبوج ، اندونزی و تیمور شرقی. شهردار Kegol Virasuria و مدیر توسعه بخش فرهنگ کوچک ، Vatavala ، در این آموزش شرکت کردند و پروژه زنبورداری را به عنوان یک طرح توسعه برای روستا ارائه دادند.

شهردار ویراسوریا ، با دانستن اینکه برنامه پشتیبانی زنبورداری وجود دارد ، به طور فعال پروژه آزمایشی بنیاد را به اداره توسعه واتاوالا ارائه داد و مدیر واتاوالا بر اساس نتایج پروژه آزمایشی بنیاد ، تصمیم گرفت از محصولات زنبورداری در دهکده آزمایشی Saemaul پشتیبانی کند.

شهردار ویرا سوریا گفت: “با آموزش Saemaul ، من توانستم درک کنم که کره از طریق روحیه تلاش ، کمک به خود و همکاری Saemaul در حال توسعه است. ما از بنیاد جهانی سازی Saemaul برای پشتیبانی مداوم آن تشکر می کنیم و از هیچ پشتیبانی در شهر Kegol دریغ نخواهیم کرد. ”

Park Byeong-gyu ، مدیر بنیاد برنامه آتش سوزی جهانی Saimaul ، سریلانکا ، گفت: “مقامات دولتی و رهبران دهکده هایی که آموزش Saemaul را تجربه کرده اند ، از نظر افکار و عمل با ساکنان دیگر متفاوت هستند. تبلیغ محلی پروژه جهانی سازی Saemaul کمک بزرگی است. وی اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد تا درآمد ساکنان دهکده آزمایشی Saemaul را با سهام زنبورهایی که تأمین کرده ایم افزایش دهیم.

[ad_2]