فوریه 4, 2021 By haminp 0

کارت فرهنگی 2021 نوری برای دریافت کنندگان زندگی پایه و کلاس سطح بعدی

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬이기자] شهر پوهانگ اعلام کرد که صدور کارت Nuri Card را از سال 2021 از طریق Eup ، Myeon-dong Community Center و بصورت آنلاین از اول فوریه آغاز خواهد کرد.

نقشه فرهنگی نوری برای افراد محروم است که به دلیل مشکلات اقتصادی ، اجتماعی و جغرافیایی نمی توانند از فرهنگ و هنر زندگی خود لذت ببرند. این مشاغلی است که پشتیبانی می کند.

دوره صدور کارت از اول فوریه تا 30 نوامبر است و می توانید با مراجعه به نزدیکترین مرکز مراقبت های اجتماعی eup ، myeon-dong با کارت شناسایی خود اقدام کنید یا وب سایت Culture Nuri Card (www.mnuri.kr) را باز کنید.

علاوه بر این ، اگر دارنده کارت موجود حق دریافت در سال 2021 را حفظ کند ، پول پشتیبانی بدون برنامه جداگانه به طور خودکار پرداخت می شود (شارژ می شود) ، بنابراین می توان از آن به راحتی استفاده کرد. مدت زمان استفاده از کارت از تاریخ صدور تا 31 دسامبر است و موارد استفاده آنلاین و آفلاین را می توانید در وب سایت کارت نوری کارت (www.mnuri.kr) پیدا کنید.

به طور خاص ، میزان حمایت در سال جاری 100000 وون در سال بود که نسبت به سال قبل 10 هزار وون افزایش داشت. وقتی بودجه مشاغل زودتر خرج می شود ، صدور و شارژ مجدد کارت ها به صورت اولین برگشت و خدمات اولیه خاتمه می یابد و مانده مانده پس از دوره استفاده به طور خودکار بازپرداخت می شود.

در ضمن ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صدور و استفاده از کارت Nuri Card ، با مرکز مشتری Culture Nuri (121544-3412) یا Eup ، Myeon-dong Community Community ، مدیر فرهنگ Nuri Card تماس بگیرید.

[ad_2]