ژانویه 19, 2021 By haminp 0

ژاپن به دلیل تحریکات در قلمرو دوکدو عذرخواهی کرد و بلافاصله متوقف شد

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]در تاریخ هجدهم ، گیونگ سانگ بوک دو با صدور بیانیه ای به شدت به ادعای وزیر امور خارجه ژاپن مبنی بر اینکه داکدو قلمرو خود ژاپن است ، اعتراض کرد و از دولت ژاپن خواست هر ساله و بلافاصله به دلیل ادعاهای مکرر داکدو برای حاکمیت عذرخواهی کند. متوقف کردن.

توشیمیتسو موتگی ، وزیر امور خارجه ژاپن در یک سخنرانی دیپلماتیک در هجدهمین مجلس شورای ملی ، با تأکید بر اینکه داکدو ، سرزمینی منحصر به جمهوری کره ، “سرزمینی منحصر به ژاپن حتی با توجه به واقعیت های تاریخی و قوانین بین المللی است”. هشتمین سال از سال 2014 است که عمدتا قلمرو ژاپنی است.

در پاسخ ، لی چل-وو فرماندار Gyeongsangbu-do در بیانیه هجدهم گفت: “من شدیداً هشدار دادم كه وزیر خارجه ژاپن از شایعات مضحك درباره Dokdo برای سال هشتم دست بردارد.” او گفت كه او قوی خواهد ایستاد.

علاوه بر این ، وی گفت ، “ژاپن ، كه با لجاجت و ظرافت تحریف تاریخی را ابداع می كند و نمی تواند از جاه طلبی خود برای حمله به داكدو دست بكشد ، واقعاً عذرخواهی می كند و آنها را شدیداً به مشاركت در حفظ نظم بین المللی و صلح جهانی ترغیب می كند.”

وزیر خارجه ژاپن

بیانیه محکومیت

1. وزیر امور خارجه ژاپن در سخنرانی دیپلماتیک امسال خود در مجلس شورای ملی بار دیگر بر این خواست پوچانه که داکدو قلمرو خود ژاپن است ، گفت.

2. ژاپن که با لجاجت و ظرافت قصد تحریف تاریخ را دارد و نمی تواند جاه طلبی خود را برای حمله به داکدو کنار بگذارد ، صمیمانه از اقدامات متجاوز گذشته عذرخواهی می کند ، جلوی تحریکات را می گیرد و آنها را به مشارکت در حفظ نظم بین المللی و صلح جهانی دعوت می کند.

18 ژانویه 2021

فرماندار گیونگ سانگ بوبک دو ، لی چئول- تو

[ad_2]