فوریه 4, 2021 By haminp 0

ژانگ یونگ-ته ، رئیس Seo-gu ، “امید پیام” را در طول سال جدید قمری به معامله گران بازار سنتی تحویل می دهد

[ad_1]

جانگ جونگ تائه ، رئیس Seo-gu ، سلام و احوالپرسی جشن و پیام امید را به خرده فروشان و بازدید کنندگان از طریق پخش رادیویی در مرکز پشتیبانی مشتری Domaken Market در چهارم منتقل کرد.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در چهارم ، جانگ جونگ ته ، رئیس Seo-gu ، از طریق رادیو پخش شده توسط مرکز پشتیبانی مشتری در بازار Hanmin و بازار Domaken در چهارم ، یک تبریک سال نو و “پیام امیدوار کننده” به خرده فروشان و بازدید کنندگان از مشتریان تحویل داد.

این رویداد برای تشویق و انتقال پیام امید به معامله گران بازاری که با رکود اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند ، ایجاد شده است ، زیرا آنها به دلیل حذف اجتماعی تاج 19 موفق به انجام برنامه های سنتی خرید و تثبیت قیمت که سالانه در تعطیلات انجام می شد ، نبودند.

شهردار ژانگ یونگ-تی از کار سخت بازرگانانی که به طور فعال در فاصله اجتماعی در یک ایستگاه رادیویی شرکت می کردند ، به عنوان یک پروژه برای ارتقا the بازار گردشگری فرهنگی از نوع بازار ساخته شده ، تشکر کرد و خواستار پیروی از دستورالعمل های فاصله اجتماعی شد و قرنطینه. در فصل تعطیلات.

در تعطیلات سال نو میلادی ، غرب با یک وضعیت کلی در زمینه اقدامات متقابل تثبیت قیمت برای تقویت ثبات زندگی مردم عادی کار خواهد کرد و با تهیه تجهیزات خاص خود برای صاحبان مشاغل کوچک ، پروژه تعمیر و نگهداری اجاره را اجرا خواهد کرد.

[ad_2]