فوریه 2, 2021 By haminp 0

چونگنام-دو ضمانت ویژه ای برای صاحبان مشاغل کوچک با کمترین نرخ بهره 1٪ در کره ارائه می دهد

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] استان چانگنام بهمراه 15 شهر و شهرستان در استان و بنیاد تضمین اعتبار چونگنام ، از صاحبان مشاغل كوچكی كه به دلیل طولانی شدن شیوع COVID-19 رنج می برند یا انتظار می رود خسارتی ببینند ، پشتیبانی اضطراری ارائه می دهد.

این امر همچنین به دلیل رشد سریع بازار ، که از چشم دور نیست ، از بار هزینه های تحویل در صنعت رستوران سازی می کاهد.

دوم ، در سالن کنفرانس دفتر دولت استانی ، فرماندار یانگ سونگ جو ، رئیس 15 شهردار و شهرستان از شهرستانها و رئیس بنیاد تضمین اعتبار Chungnam ، در یک ضمانت نامه وام ویژه آرزو حضور یافتند و امضا کردند توافق نامه برای غلبه بر بحران تاج 19 “.

میزان حمایت از این ضمانت ویژه 100 میلیارد بوی بد است.

اهداف پشتیبانی ، مشاغل آزاد و صاحبان مشاغل کوچک هستند که یک سایت تجاری را در حومه شهرها ، مشارکت های مشترک و شرکت های محدود جمعی اداره می کنند و به دلیل کرونا 19 مشکلات مدیریتی دارند.

مبلغ ضمانت برای یک شرکت برای صاحبان مشاغل کوچک 20 میلیون ین و برای انواع محدود مشاغل 30 میلیون ین است.

این وام امید می تواند برای شرکت هایی که قبلاً بودجه مشاغل کوچک دریافت کرده اند ، تا 10 میلیون برای سرمایه گذاری های مشترک و 20 میلیون برای مشاغل محدود ، پشتیبانی اضافی دریافت کند.

میخانه های سرگرمی ، کافه ها برای بزرگسالان و مشاغل سوداگرانه از این مطالعه خارج می شوند.

شرایط پرداخت یک پرداخت موقت معوق دو ساله است و نرخ سود واقعی شرکت برای بخشهای عمومی 1٪ و برای بخشهای محدود جمعی کمتر از 0.8٪ است ، زیرا هزینه تضمین کمتری اعمال می شود.

به گفته استان ، این محصول با نرخ بهره بسیار پایین زیر 1٪ از طریق اقدامات برای کاهش نرخ سود وام از موسسات مالی بزرگ مانند هانا ، Nonghyup ، Enterprise ، Woori و Shinhan Bank و کمک های ویژه از 15 شهر و شهرستان تحقق می یابد در استان

می توانید برای دریافت وام سوم مورد نظر در شعبه اصلی بنیاد تضمین اعتبار Chungnam و هر شعبه اقدام کنید و برای جزئیات دیگر به وب سایت استانی (صنعت Exchange تبادل تجارت شرکت ها Network شبکه SOS شرکت → اعلان) مراجعه کنید یا با بنیاد ضمانت اعتبار Chungnam تماس بگیرید.

علاوه بر این ، در این روز ، دو شعبه و روسای 15 شهر ، شهرستان و شهرستان “موافقت نامه مربوط به پیوند ارزی منطقه ای بین سیستم عامل های برنامه تحویل Chunnam” را به منظور کاهش بار هزینه های درخواست تحویل ناشی از رشد سریع امضا کردند. بازارهای غیر حضوری.

برنامه Chungnam Delivery یک بستر برنامه تحویل خصوصی را انتخاب و معرفی می کند تا کمیسیون های کمی برای دارندگان فروشگاه هایی که از برنامه تحویل استفاده می کنند ، ارائه دهد.

بنابراین ، هزینه کمیسیون های متحمل شده توسط صاحب فروشگاه کمتر از 2٪ است که به طور قابل توجهی پایین تر از برنامه های اصلی تحویل (10-15٪) با سهم بازار بالا است.

علاوه بر این ، شهرها و شهرستان های استانی و شهری قصد دارند تبلیغات و رویدادهایی را برای ارتقا use استفاده مانند گسترش منافع مصرف کننده از طریق پیوند دادن برنامه های تحویل به سبک Chungnam به ارز محلی توسط شهرها و شهرستانها ، ارتقا دهند.

در این جلسه ، فرماندار یانگ گفت: “پروژه های کوچک وام امید کسب و کار و Chunnam Supply Application Platform ، که توسط شهرستان و شهرستان با هم توسعه یافته اند ، نشان دهنده یک شروع قوی برای غلبه بر دو قطبی شدن در یک فاجعه است.” وی گفت: “من از شهر و شهرستان ، بنیاد تضمین اعتبار ، فدراسیون تاجران کوچک ، شعبه چونگنام فدراسیون تجار کوچک و شعبه چونگنام فدراسیون ملی بازرگانان سپاسگزارم.”

فرماندار جوان افزود: از این پس ، استانها و شهرها و شهرستانهای ما رسیدگی بیشتری به بحران گروههای آسیب پذیر اقتصادی ، از جمله صاحبان مشاغل كوچك در استان می كنند و برای غلبه بر دو قطبی شدن و احیای اقتصاد محلی ، نیرو و خرد جمع می كنند. “

[ad_2]