ژانویه 29, 2021 By haminp 0

چونگنام-دو برند “Eating Spring Water” را حذف می کند!

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] تصمیم گرفته شد از ظروف اکولوژیکی بدون مارک تجاری (برچسب) برای کلیه محصولات آب چشمه های آشامیدنی تولید شده در استان چونگنام استفاده شود.

در تاریخ 29 ، این استان “توافق نامه تولید آب آشامیدنی مارک دار” را با چهار شرکت محلی آب آشامیدنی از جمله Daesan SM ، Daejeong ، Hite Jinro Beverage Cheonan Plant و Sparkle امضا کرد. او گفت که این گروه را حذف خواهد کرد.

تا به حال ، نوار مارک تجاری در خارج از بطری های PET به عنوان یک عامل اصلی در کاهش میزان بازیافت پلاستیک و افزایش مقدار زباله های پلاستیکی تولید شده به دلیل جداسازی و دفع مشکل ایجاد شده است.

در دسامبر سال گذشته ، دوو مطابق با سیاست وزارت محیط زیست ، که اجازه تولید و فروش مارک آب چشمه (محصولات کوچک بسته بندی شده) و آب آشامیدنی چشمه (محصولات منفرد) متصل به درب بطری ها را می دهد ، این توافق نامه را تبلیغ کرد. برای ترویج گردش منابع.

با این توافقنامه ، چهار تولید کننده و توزیع کننده آب چشمه در دودو و استان توافق کرده اند که یک انتقال سبز را که باعث بازیافت ، غلبه بر بحران آب و هوا و پیشگامی در دستیابی به بی طرفی کربن است ، دنبال کنند.

تولیدکنندگان استانی و فروشندگان آب چشمه های آشامیدنی شرکت کننده در این توافق نامه به مرحله انتقال سبز برای تولید فقط آب بطری آلی بدون مارک خواهند پیوست.

پس از توافق ، شرکت پیمانکار قصد دارد کلیه محصولات از 0.5 تا 2 لیتر محصولات کوچک تا 12.4 لیتر و 18.9 لیتر بخاری آب سرد و گرم را به عنوان محصولات غیر مارک تولید کند.

این استان یک سیستم ارتباطی و همکاری با طرف های توافق ایجاد می کند ، پشتیبانی اداری را برای رسیدن به هدف توافق تشویق می کند و مزایایی مانند کاهش هزینه بازیافت برای تولید کنندگان آب آشامیدنی بدون مارک را فراهم می کند.

بر اساس این توافق نامه ، اگر نوارهای مارک دار 600 میلیون بطری آب بطری شده که سالانه توسط چهار شرکت در استان تولید می شود ، حدود 429 تن پلاستیک مصرفی سالانه برای تولید نوارهای مارک دار صرفه جویی می کند ، انتشار گازهای گلخانه ای را به میزان 11151 تن کاهش می دهد و مواد بازیافتی با کیفیت بالا را وارد می کند برای واردات پلاستیک زباله با کیفیت بالا انتظار می رود حدود 1 میلیارد KRW برای تولید کاهش یابد.

هر دو شاخه نشان دادند که میزان بازیافت بطری های PET خانگی تنها 22٪ است. “بطری های موجود در بطری های آب دارای علامت تجاری متصل به بدنه ظرف هستند که در طی فرآیند جمع آوری زباله های اضافی ایجاد می کنند و مصرف کنندگان مجبورند آن را جدا و دفع کنند. در فرآیند بازیافت مشکلات زیادی وجود داشت. از طریق این توافق نامه ، ما تولید پلاستیک را سرکوب خواهیم کرد و امکان بازیافت پلاستیک زباله با کیفیت بالا را که می تواند به عنوان مواد اولیه بازیافتی تولید شود ، افزایش خواهیم داد. ”

فرماندار جوان افزود: علی رغم تغییر در روش تولید موجود و دشواری در فروش ناشی از فروش برچسب درب بطری و محصولات بدون برچسب ، ما صمیمانه از شرکت های پیمانکاری برای مشارکت در احیای مجدد بازیافت و چرخه منابع با فضیلت تشکر می کنیم ”

از طرف دیگر ، بطری های PET شفاف ، که در حومه شهرها جدا و دفع می شوند ، از مواد بازیافتی با کیفیت بالا هستند و قرار است برای تولید الیاف بلند (مواد اولیه لباس) و ظروف آرایشی استفاده شود.

در همین راستا ، سال گذشته این استان توافق نامه ای را با یک کارخانه تولید لوازم آرایشی به عنوان یک طرح آزمایشی برای بطری های PET فردی و دور انداخته و ظروف لوازم آرایشی با بطری های PET جدا و انتخاب شده را تولید کرد.

[ad_2]