ژانویه 17, 2021 By haminp 0

چونگنام-دو برای سه ماهه چهارم از حمایت اجتماعی تأمین اجتماعی مشاغل کوچک برخوردار می شود

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] چونگنام دو اعلام کرده است که برای سه ماهه چهارم سال 2020 درخواست های یک پروژه کوچک برای حمایت از حق بیمه تامین اجتماعی برای مشاغل کوچک با کمتر از 10 کارمند در استان از 18 تا 10 ماه آینده دریافت خواهد کرد.

حمایت از تأمین اجتماعی استان پروژه ای است که با Si و Gun جهت جلوگیری از انقباضات شغلی با کاهش هزینه های کار مشاغل کوچک که بیش از 90٪ مشاغل روستایی را شامل می شود و رفع نگرانی های شغلی تبلیغ می شود. کارگران

اهداف حمایتی صاحبان مشاغل کوچک در استان هستند که کمتر از 10 کارگر استخدام می کنند که متوسط ​​حقوق ماهیانه کمتر از 2.15 میلیون درآمد (تا سال 2020) را دریافت می کنند و باید عضو برنامه رفاه کار و سازمان ملی باشند خدمات بازنشستگی دورونوری.

به منظور استفاده از هدف تجاری برای کاهش مشکلات تجاری صاحبان مشاغل کوچک ، حمایت از انجمن ها ، سازمان ها ، جلسات مستاجر و دفاتر مدیریت آپارتمان که صاحبان مشاغل کوچک نیستند ، مستثنی است.

یارانه ها هر سه ماه یک بار تسویه می شود و زمانی پرداخت می شود که گردانندگان مشاغل پیش پرداخت حق بیمه ماهانه را درخواست می کنند.

مشاغل موجود که در سه ماهه اخیر اعمال شده اند می توانند بدون درخواست دیگری پشتیبانی دریافت کنند ، اما اگر کارمند جدیدی وارد شرکت شود یا آن را ترک کند ، باید درخواست تغییر کند.

درخواست های پشتیبانی از شهر / دفاتر اسلحه و مراکز اجتماعی eup / myeon / dong در محل کار دریافت می شود و Cheonan فقط از تالار شهر Cheonan / Seobuk-gu و Asan / Gyeryong / Cheongyang فقط در City / Gun Office دریافت می شوند .

یک مقام استانی گفت: سال گذشته ، به لطف علاقه و مشارکت زیاد شهروندان ، توانستیم پروژه حمایت از حق بیمه تامین اجتماعی برای مشاغل کوچک را با موفقیت ارتقا دهیم.

در همین حال ، این استان از طریق پروژه کمک حق بیمه تامین اجتماعی مشاغل کوچک در سه ماهه سوم ، حدود 6.5 میلیارد درآمد کسب شده به 2،875 کارگر در 8،324 شغل در استان را فراهم کرده است.

[ad_2]