ژانویه 29, 2021 By haminp 0

چونگنام دو ، یک دستور اداری برای اجرای قوانین قرنطینه برای مدارس جایگزین

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] استان Chunnam برای جلوگیری از شیوع عفونت COVID-19 در جوامع محلی ، دستورالعمل اجباری برای اجرای قرنطینه برای مدارس جایگزین بدون مجوز صادر کرده است.

اهداف مقررات قرنطینه مجریان ، مدیران و کارگران مدارس جایگزین غیر مجاز در استان هستند.

آنها باید “رهنمودهای پیشگیری از پیشگیری برای مدارس جایگزین غیر مجاز مانند دین” را که توسط مرکز کنترل تصادفات مرکزی تهیه شده است ، به طور کامل اجرا کنند.

طبق دستورالعمل های دولت ، “قوانین قرنطینه خوابگاه” برای مدارس غیرمجاز اعمال می شود که در قالب کلاس های معمولی یا خوابگاه توسط گروه های مدنی ، شرکت ها و دانشجویان و عموم مردم اداره می شوند.

آکادمی خوابگاه نمی تواند محل اقامت را مدیریت کند ، اما در صورت رعایت قوانین قرنطینه ، مانند تشخیص پیشگیری و بازرسی از ساکنان ، می تواند فعالیت کند.

به طور کلی ، ساکنان ممنوع الخروج هستند و قرنطینه پیشگیرانه به مدت دو هفته قبل از ورود به آنها توصیه می شود. علاوه بر این ، نتایج حاصل از تقویت ژن (PCR) یا آزمایش سریع آنتی ژن که طی 2 روز آزمایش شده است ، باید در هنگام پذیرش ارائه شود.

در مورد کارگران در خوابگاه های دانشگاهی ، اصل اساسی تفکیک سرنشینان و خطوط ترافیکی و بررسی برنامه تشخیص خود (پیوست) است.

بازدیدکنندگان مجاز به ورود به مرکز نیستند و اگر این امر اجتناب ناپذیر است ، باید ترافیک را جدا کرده و از قوانین قرنطینه پیروی کنند.

علاوه بر این ، م institutionsسسات آموزشی غیرمجاز که توسط م institutionsسسات مذهبی اداره می شوند و به صورت ساعات اضافی یا رفت و آمد برای دانشجویان و عموم مردم فعالیت می کنند ، از طریق اجرای “سیاست پیشگیری از دین امکانات “” “”.

مدت اجرای دستور اداری از بیست و نهم تا زمان لغو جداگانه است و اگر شخصی در تخلف از موضوعات گرفتار شود ، مجازات کیفری می تواند مطابق قانون پیشگیری و مدیریت بیماری های عفونی اعمال شود.

به ویژه ، در مورد بیمار تأیید شده به دلیل تخلف ، جبران خساراتی مانند هزینه های بستری در بیمارستان / درمان و قرنطینه می تواند مطالبه شود.

استانها و شهرستانها و شهرستانها از وب سایت و شبکه اجتماعی (SNS) برای اطلاع از دستورات اداری مربوط استفاده می کنند و برای اطمینان از کارآیی ، یک سیستم همکاری با نهادهای مربوطه مانند شهرستانها و شهرستانها ایجاد می کنند.

یک مقام استانی گفت: “اخیراً ، عفونت گروهی در حال گسترش است و تمرکز آن روی م institutionsسسات آموزشی جایگزین غیرمجاز است” و خواستار “م institutionsسسات آموزشی جایگزین غیر مجاز در استان برای اجرای کامل مقررات قرنطینه ای که این بار تهیه شده است” شد.

[ad_2]