ژانویه 24, 2021 By haminp 0

چونگنام دو ، جنبشی “walk-ju” برای یک پیاده روی شاد با مردم محلی

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] در روز 24 ام ، استان چونگنام در تاریخ 24 ام اعلام کرد که امسال از برنامه گوشی هوشمند Golju که به تازگی بهبود یافته استفاده می کند تا با خوشحالی در کنار ساکنان قدم بگذارد.

این یک برنامه تلفن هوشمند است که برای ارتقا fitness تناسب اندام از طریق ورزش های بدنی طراحی شده است که می تواند در زندگی روزمره مانند پیاده روی شرکت کند.

با شعار “ورزش رفاه است” ، پروژه “مردم در حال قدم زدن و خوشبختی” یک امتیاز برای دستیابی به تعداد قدم های هدف با راه رفتن فراهم می کند.

تعداد مراحل هدف 70000 یا بیشتر در هفته و 300،000 یا بیشتر در ماه است و در صورت رسیدن به هدف ، در مجموع 3000 امتیاز پرداخت می شود.

از امتیازات جمع شده می توان به عنوان پول در کافه ها و مغازه ها استفاده کرد.

علاوه بر این ، این استان انگیزه های بهداشتی را برای افراد مسن 65 سال به بالا برای حمایت از فعالیت های ورزشی چرخه زندگی و بهبود زندگی سالم اعمال می کند.

سیستم تشویقی بهداشتی محصولات کشاورزی به ارزش 20،000 بوی بد در حومه شهرهای سالمندان 65 سال به بالا را ارائه می دهد که بیش از 7000 قدم در روز یا بیش از 200،000 قدم در ماه از طریق برنامه پیاده روی بدست آورده اند.

هر کسی که از تلفن هوشمند استفاده می کند می تواند با بارگیری برنامه Goolju از Google Play یا App Store و سپس ثبت نام در آن شرکت کند.

این استان قصد دارد با درخواست اشتراک و همکاری های روابط عمومی با شهرها ، شهرستان ها و سازمان های وابسته برای فعال کردن برنامه راه رفتن ، به گشودن و ترویج برنامه های مختلف فعال سازی ادامه دهد.

فرماندار سونگجو یانگ گفت: “پیاده روی شاد به همه شهروندان کمک می کند تا از ورزش لذت ببرند ، از زندگی سالم برخوردار شوند و یک جامعه شاد چونگنام تشکیل دهند.” وی خواستار مشارکت و علاقه مندی زیاد شهروندان شد.

[ad_2]