ژانویه 31, 2021 By haminp 0

چونگنام دو ، به عنوان یکی از 100 مقصد برتر گردشگری در استان انتخاب شده است

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] چونگنام دو اعلام کرد که وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی و سازمان گردشگری کره هر دو سال 100 جاذبه گردشگری در کره را انتخاب می کنند و هشت مقصد گردشگری در این استان به عنوان “100 گردشگری برتر کره” انتخاب شده اند ، هر دو در بلغارستان تبلیغ می شوند و خارج از کشور و خارج از کشور.

مکانهای منتخب Beach ساحل کوجی در آنمیون دو ، Taean △ Taean Sinduri Sand Sand Sand △ Boryeong Daecheon Beach △ Gongju Baekje Ruins (Gongsanseong / Songsan-ri) Ru Ruye Buyeo Baekje village دهکده فولکلور Asan Oem و دیگران

به طور خاص ، ساحل Anmyeon-do Kkotji ، به این معنی که به نظر می رسد مانند یک برکه با گلهایی که در امتداد ساحل شکوفا شده اند ، از زمان آغاز “100 گردشگری برتر کره” 5 بار متوالی انتخاب شده است.

ویرانه های Gongju و Buyeo Baekje 4 بار پشت سر هم و ساحل Boryeong Daecheon برای 2 بار پشت سر هم انتخاب شدند.

در آینده ، استان قصد دارد یک سیستم راهنما با محوریت مکانهای منتخب ایجاد کند و با استفاده از رسانه های مختلف تبلیغات آنلاین و آفلاین را به طور فعال تبلیغ کند.

هئو چانگ دئوكدو ، رئیس بخش ارتقا tourism گردشگری ، گفت: “با این انتخاب ، فعالیت های مختلف روابط عمومی پیش بینی می شود. ما با تشویق صنعت گردشگری و ركود محلی ، محتوای گردشگری متناسب با هر مقصد گردشگری را توسعه خواهیم داد. اقتصاد. از کرونا 19. “او گفت.

[ad_2]