فوریه 1, 2021 By haminp 0

چونگنام ، که برای زایمان و تربیت فرزندان خوب است ، “کمک هزینه کودک را افزایش دهد”

[ad_1]

[충남타임뉴스=홍대인 기자] استان چونام ، که Chunnam را تولد خوب و فرزندپروری اعلام کرده است ، انگیزه های تولد و حمایت از کودکان را بیشتر گسترش می دهد.

از این سال به بعد ، استان چونام از “خود حمایت از سلامت مادران و نوزادان” ، “حمایت مراقبت های بهداشتی از مادران دارای فرزند زیاد” ، “واکسیناسیون علیه بسیاری از کودکان در برابر روتاویروس” ، “تغذیه شادی بسیاری از کودکان” پشتیبانی خواهد کرد “خدمات بارداری یک مرحله ای راحت” و غیره

پروژه مراقبت های بهداشتی مادر و نوزاد در ابتدا برای خانواده هایی بود که 120٪ یا کمتر از متوسط ​​درآمد استاندارد را به دنیا می آوردند. پشتیبانی تا 400000 وون

پروژه “نگهداری از مراقبت های بهداشتی پس از تولد یک مادر با فرزندان زیاد” در ابتدا به مادرانی داده شد که فرزند سوم یا بیشتر به دنیا آوردند.

همچنین لازم است به این پروژه توجه شود که از واکسیناسیون علیه بیماری های عفونی در خانه پشتیبانی می کند.

این استان برای نوزادان و کودکان خردسال در خانواده هایی که فرزند سوم یا بیشتر به دنیا آورده اند ، رایج است و بسیار مسری است و از واکسیناسیون روتاویروس پشتیبانی می کند ، که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان واکسیناسیون اولیه توصیه می شود ، و بار این بیماری را کاهش می دهد. پدر و مادر بودن

“کارت شادی برای بسیاری از کودکان” انواع مزایا مانند بیمارستان ها ، خرید آنلاین ، کافه ها ، فروشگاه ها ، هزینه ارتباطات سیار و … از 2 کودک زیر 12 سال تا 2 کودک زیر 12 سال در اوایل ماه آگوست سال گذشته است.

ما همچنین “سرویس بارداری یک مرحله ای راحت” را گسترش می دهیم ، جایی که می توانید خدمات مختلف حاملگی بارداری را که توسط ارگان های مختلف دولتی و دولت های محلی ارائه می شود جستجو و درخواست کنید.

در این بین ، برای دریافت خدمات پشتیبانی بارداری ، لازم است بدانید كه چه م institutionsسساتی ارائه می دهند و كدام یك از مشكلات ناشی از مراجعه مستقیم به هر م institutionسسه برای درخواست را پشتیبانی و حل می كند.

با استفاده از “بارداری راحت” می توانید 10 نوع خدماتی را که معمولاً در سراسر کشور ارائه می شوند و خدمات ارائه شده توسط مقامات محلی ، از جمله مکمل های اسید فولیک و آهن ، مراقبت های بهداشتی مادران و نوزادان و تخفیف های ویژه برای اتاق های KTX را بررسی و درخواست کنید.

خدمات اصلی دولت محلی شامل پرداخت خودكار مراقبت های بهداشتی برای مادران روستایی و نوزادان ، پروژه هایی برای حمایت از واكسیناسیون علیه بسیاری از كودكان ، صدور مجوز پارکینگ برای زنان باردار برای هر شهرستان و شهرستان ، اجاره پمپ های پستان ، تحویل لوازم برای تولد جشن ، کوپن های قبل از تولد و کوپن های مختلف قبل از تولد.

برای استفاده از خدمات ، دولت 24 (www.gov.kr) یا با مراجعه به یک مرکز جامعه محلی یا مرکز بهداشت عمومی.

کیم سوک پیل ، رئیس دفتر بهداشت و رفاه با باروری پایین ، گفت: “من سعی می کنم تولدی خوشبخت را ترویج دهم و بار والدین را کاهش دهم.” “من تدابیر مختلفی را برای ساختن Chunnam در نظر خواهم گرفت که در آن کودکان می توانند همراه با جامعه محلی پرورش یابد. “

[ad_2]