ژانویه 5, 2021 By haminp 0

چه تاثیری بر نظریه “بازداشت” المپیک توکیو دارد؟ “اعلامیه فوری” صادر شده در 1 منطقه شهری و 3 استان: اخبار J-CAST

[ad_1]

در 5 ژانویه 2021 ، نخست وزیر Yoshii Suga به هیئت مدیره LDP اعلام کرد که در تاریخ 7th برای صدور اعلامیه فوق العاده برای 1 منطقه شهری و 3 استان تصمیم خواهد گرفت. با جدی شدن شیوع ویروس کرونا ، نگرانی هایی در مورد تأثیر آن در بازی های المپیک توکیو که برای تابستان امسال آماده می شوند وجود دارد. کمتر از 200 روز به المپیک توکیو باقی مانده است و با سرایت اضطراب به المپیک ، شرایط غیرقابل پیش بینی شده است.

  • تصویر یک تصویر است

    تصویر یک تصویر است

  • تصویر یک تصویر است

پس از تأیید “بیشترین” در شب سال نو ، دومین عدد بزرگ در 5 ژانویه

المپیک توکیو به دلیل تأثیر ویروس کرونا برای تابستان امسال به تعویق افتاده است. خشونت ویروس مکان در توکیو را تهدید می کند. در توکیو ، 1278 عفونت جدید در روز پنجم تأیید شد. این دومین عدد بزرگ از سال 1337 در تاریخ 31 دسامبر سال 2020 است. اعلامیه کمک های اضطراری از دولت و گسترش عفونت های ویروسی که به نظر نمی رسد ادغام شوند. با این شرایط ، آیا می توان المپیک توکیو را که برای تابستان امسال برنامه ریزی شده برگزار کرد؟

گاردین (وب) مقاله ای را در 4 ژانویه 2009 (به وقت محلی) با لحنی بدبینانه در المپیک توکیو منتشر کرد ، براساس شرایط فعلی توکیو ، جایی که گسترش عفونت های ویروسی متوقف نشده است. در این مقاله ذکر شده است که دولت پایتخت در توکیو از دولت مرکزی خواسته است تا وضعیت اضطراری اعلام کند و بیشتر اروپا بیش از هر زمان دیگر بسته است و پیش بینی بازی های المپیک توکیو یک علم نیست بلکه یک عمل مذهبی است. گفته می شود که او چنین احساسی دارد.

با افزایش باد برای المپیک ، یاسوهیرو یاماشیتا ، رئیس کمیته المپیک ژاپن (JOC) ، اعتماد به نفس در این مسابقات را نشان داد. بر اساس گزارش هایی مانند روزنامه های ورزشی ، رئیس جمهور یاماشیتا در روز 5 گفت که “عزم سرسختی ندارد” برای برگزاری المپیک توکیو در ستاد استقبال در اوایل سال جاری.

[ad_2]