ژانویه 5, 2021 By haminp 0

چه تاثیری بر ناویا اینوئه است؟ “شکست ناپذیر” به مصاف حریف ریگوندو می رود: J-CAST News

[ad_1]

کلاس مگنو پلان در جایگاه 2 WBA (غنا) به عنوان حریف بعدی قهرمان ثابت بوکس کلاس جهانی WBA در کلاس بانتام گیلرمو ریگوندو (کوبا) ظاهر می شود. کشور اصلی برنامه ، غنا رسانه ، گزارش داد. طبق 3NEWS ، اردوگاه پلان مذاکرات خود را با اردوگاه ریگوندو برای یک مسابقه در مارس 2021 آغاز می کند.

حریف “جدید” در ریگوندو ظاهر شد. این طرح سختگیرانه تر است ، که 32 ساله است و دارای 20 برد (17KO) و 1 بخش است. او به عنوان قهرمان بعدی جهان در زادگاهش غنا انتظارات زیادی دارد. مدیر طرح سامد گفت: “این یک فرصت عالی برای کسب یک عنوان جهانی است و ما هرگز آن را از دست نخواهیم داد.”

  • ناویا اینو

    ناویا اینو

  • ناویا اینو

کاسمیرو یک مسابقه بزرگ با اینو می خواهد …

قهرمان جهانی WBO در کمان ها جان لیل کاسیمرو (فیلیپین) برای دور بعدی ریگوندو نامزد شده است و طبق رسانه های متخصص خارجی ، دو اردوگاه مذاکرات این بهار را آغاز کرده اند. کاسمیرو همچنین در SNS خود پیامی را به ریگوندو ارسال کرد و فرصت مسابقه را ارائه داد.

ریگوندو از زمان کسب عنوان عادی WBA در فوریه 2008 در رینگ نبوده و ممکن است WBA این بار یک مسابقه با برنامه ای با رتبه بالاتر را سفارش داده باشد. ریگوندو مدتهاست که می خواهد در برابر نائوایا اینوئه (اوهشی) فوق قهرمان WBA بازی کند ، اما این موضوع محقق نشده است.

علاوه بر این ، کاسمیرو می خواهد برابر اینوئو و همچنین ریگوندو بازی کند و قصد دارد عنوان قهرمانی را تا پایان سال تثبیت کند. من دوست دارم ریگوندو را بزنم تا برای بازی بزرگی با اینوئه روی او فویل بگذارم ، اما اگر کمپ ریگوندو برنامه ای برای حریف انتخاب کند ، مجبور می شوم مسیر را تنظیم کنم. در هر صورت ، در شرایطی هستیم که نمی توانیم با کلاس بانتام چشم از جبهه دنیا برداریم.

[ad_2]