فوریه 2, 2021 By haminp 0

پیشگیری پیشگیرانه را به کرونا 19 ، یک شرکت فرآوری حیوانات ، ارتقا دهید

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]شهر آندونگ اخیراً اعلام کرده است که اقدامات قرنطینه ای پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 به شرکت های فرآوری حیوانات در حوزه قضایی محل کار تعداد زیادی از کارمندان ، به دلیل ادامه عفونت جمعی تاج 19 در شرکت های دامی واقع در یانجو ، گیونگی و چونگجو ، چونگ بوک

ابتدا ، به مدت 5 روز از 26 تا 30 ژانویه ، یک آزمایش پیشگیرانه برای کرونا 19 بر روی 454 شرکت فرآوری پای مرغ انجام شد که در برابر قرنطینه در بین شرکت های فرآوری حیوانات آسیب پذیر هستند ، و همه آنها “منفی” ارزیابی شدند.

در اندونگ 28 شرکت فرآوری پای مرغ وجود دارد که 50 تا 60 درصد از پردازش و توزیع پای مرغ ملی را نشان می دهد. در یک زمان تعداد کارگران نزدیک به 1000 نفر بود ، اما به دلیل شیوع کرونا 19 و AI (آنفلوانزای مرغی) ، در حال حاضر 25 شرکت در آنجا 454 کارمند مشغول به کار هستند و بیشتر آنها کارگران خارجی ، مهاجران متاهل و زنان میانسال و افراد مسنی که در تأمین مشاغل محلی نقش دارند.

علاوه بر این ، یک مدیر قرنطینه برای شرکت های فرآوری حیوانات در ساختمان به هر شرکت اختصاص داده می شود و کارمندان مسئول قوانین قرنطینه شخصی مانند ماسک زدن و شستن دست بین افراد ، ضد عفونی قبل و بعد از کار و ورزش صفحه و غیره را رعایت می کنند) ، پوشیدن لباس بهداشتی و تهویه. لیست های ویژه ای برای قرنطینه مانند بهداشت شخصی به عنوان عملکرد و قرنطینه محل کار برای بازرسی جامع از سایت برای رعایت قوانین قرنطینه تهیه شده است.

[ad_2]