فوریه 4, 2021 By haminp 0

پوهانگ ، اولین شهر سرسبز کشور ، به 119.8٪ هدف کاشت 20 میلیون درخت رسید

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] کمپین “20 میلیون کاشت درخت” که توسط شهر پوهانگ به مدت 10 سال (2017 ~ 2026) برای ایجاد یک شهر زیست محیطی سبز ترویج می شود ، تا سال 2020 در مجموع 9.58 میلیون درخت کاشته است. خاموش

با افزایش علاقه به حل و فصل ریزگردها و بحران آب و هوا ، نرخ ترویج با ادامه ترویج جنگل های مسدود کننده ریزگردها مانند راه آهن پوهانگ و جنگل شهر هادو و جنگل های مدارس و توافق نظر شهروندان در مورد اهمیت فضای سبز افزایش می یابد و محیط زیست دیده می شود ،

اگرچه مشکلاتی از جمله لغو رویدادهای کاشت درخت و برنامه های مختلف مشارکت شهروندان به دلیل کرونا 19 وجود داشت ، اما تعداد ادارات ، شهرها و روستاها ، م institutionsسسات و مدارس مرتبط با کاشت درخت نسبت به سال قبل و میزان آن افزایش یافت. کاشت هر ساله دائماً در حال افزایش است.

علاوه بر این ، تجزیه و تحلیل نتایج چهار سال گذشته تلاش زیادی را برای کاشت درختان بزرگ انجام داده است که تاکنون کافی نبوده و تلاش شده است تا کمپین درختکاری بهتر شود. این هدف با تبلیغ فعالانه پروژه های بزرگ کنار جاده و قراضه در اوایل به دست آمد.

9.58 میلیون درخت کاشته شده توسط بخشهای دولتی و خصوصی طی چهار سال 3.76 میلیون تن دی اکسید کربن و 53.2 تن گرد و غبار ریز در سال جذب می کند و این باعث افزایش توانایی شهر در پاسخ به تغییرات آب و هوایی با کاهش پدیده گرما می شود.

بنابراین ، اثر ترسیب کربن ، حقوق کربن و مسدود کردن ریزگردها به 2551 مورد در چهار سال رسیده و افزایش فضای سبز در جنگل های شهری با کاشت فعال 20 میلیون درخت ، 275،720 متر مربع فضای سبز را با 38 پرواز فوتبال گسترش داد.

در سال 2021 ، ما با امضای یک تفاهم نامه در مورد کمپین های کاشت درخت ، مانند گروه های اجتماعی ، و تحریک فعال کاشت درخت ، مانند افزایش میزان کاشت درخت با ارتقا پروژه های مختلف و ترویج پروژه های بهبود محیط زیست ، به مشارکت ادامه خواهیم داد. ریزگردها در مجتمع صنعتی فولاد.

علاوه بر این ، از آنجا که تلاش شهروندان برای دستیابی به اتفاق نظر در مورد اهمیت جنگل های شهری و حل مشکلات زیست محیطی به تنهایی لازم است ، مانند گرد و غبار ریز ، کوچه های سبز و پروژه های زیست محیطی زندگی محور برای افزایش آگاهی شهروندان ، مانند از جنگلهای شهری در مناطق مسکونی. او همچنین قصد دارد ادامه دهد.

لی کانگ دیوک ، شهردار پوهانگ گفت: “از آنجا که کمپین 20 میلیون کاشت درخت باعث افزایش آگاهی شهروندان از کاشت درخت در سال چهارم شده است ، در سال 2021 ، از طریق پروژه Greenway ، ما بر Corona Blue غلبه خواهیم کرد و شادابی شهر را بازیابی خواهیم کرد. “من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا از روزمرگی متوقف شده خود بهبود پیدا کنم.”

در همین حال ، کمپین بیست میلیون درخت زندگی یک برنامه نماینده مشارکت مدنی در پروژه Pohang GreenWay است ، که هدف آن بهبود کیفیت زندگی از طریق اجازه دسترسی به همه شهروندان در 5 دقیقه پیاده روی به پارک ها یا جنگل های شهری است. دور شدن از تجارت مواد غذایی و تبدیل کل شهر به یک شهر سبز پایدار و زیست محیطی با دست شهروندان.

[ad_2]